News

Znamy datę premiery aftermovie z Tomorrowland 2022 – szczegóły

Poznaliśmy datę premiery oficjalnego aftermovie z tegorocznej edycji Tomorrowland. Mocna dawka wspomnień już niedługo. Sprawdź!


Wspomnienia z Tomorrowland 2022 powrócą już niedługo

Jak co roku jeden z największych na świecie i najpopularniejszych festiwali wywołuje u nas wiele emocji. Tegoroczne wydarzenie było, można powiedzieć, wyjątkowe, ponieważ nigdy wcześniej nie odbywało się w takiej formule. Edycja w 2022 roku składała się z trzech weekendów z rzędu, co gwarantowało imprezowiczom niesamowitą dawkę muzycznych doznań i nie tylko. Tomorrowland to przecież nie tylko muzyka, ale także doznania wizualne. Powrót tego festiwalu po nieprzyjemnym okresie pandemii można z pewnością zaliczyć do udanych.
Historia Tomorrowland sięga roku 2005, kiedy to odbyła się pierwsza edycja imprezy. Od tamtego czasu minęło już kilkanaście dobrych lat, a festiwal z roku na rok staje się coraz większy. Główna edycja odbywa się w Belgii w mieście Boom. Raz w roku małe miasteczko zamienia się w wielką bazę turystów przyjeżdżających bawić się na najpopularniejszym festiwalu muzycznym na świecie. Jak co roku niebywałą trudnością okazuje się zdobycie wejściówek na to wydarzenie, ale sam fakt uczestnictwa w nim wynagradza wszelkie trudności logistyczne.

Przeczytaj także: Po STMPD RCRDS czas ponownie na Monstercat! Czy Mick Mazoo to przyszłość polskiej sceny klubowej?

Bardzo dużą popularnością cieszą się coroczne aftermovie publikowane przez organizatorów festiwalu. Z tegorocznej edycji The Reflection of Love również spodziewaliśmy się nadchodzącej kompilacji cudownych momentów i wspomnień. Ostatnio w sieci pojawiła się informacja o dacie premiery oficjalnego aftermovie z tegorocznej edycji festiwalu. Wiemy, że premiera odbędzie się podczas trwającego wtedy Amsterdam Dance Event, a konkretnie 30 września 2022 roku na oficjalnej stronie festiwalu. Ja nie mogę się już doczekać, a Wy? W oczekiwaniu sprawdźcie poprzednie aftermovie, które znajdziecie poniżej!

Tomorrowland Belgium 2019 | Official Aftermovie

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →