News

Zasubskrybuj pewien kanał na YouTube i wygraj iPada!

Na wszelki wypadek, gdyby ktoś przegapił premierę najnowszego klipu Sandera van Doorna, artysta wymyślił pecyficzny wabik. Mianowicie zorganizował konkurs, w którym wygrać można Ipada.

Uwaga – żeby mieć szansę, trzeba oficjalnie polubić Sandera van Doorna na Facebooku! Gdy tylko klikniecie „Lubię to”, oglądacie video i zaczynacie zabawę w konkursie. O, przepraszam – musicie też zasubskrybować jego kanał na YouTube.Jak widać Sander znalazł niezły sposób, by zwiększyć liczbę swoich facebookowych fanów, jak również subskrybentów jego SandervanDoornTV. Przy okazji na pewno czeka na opinie z całego świata dotyczące nowego numeru i klipu. To w końcu coś nowego w jego karierze. Pierwszy, stworzony od początku do końca piosenkowy utwór, stworzony we współpracy z autorką tekstów i wokalistką Carol Lee.

„Love is Darkness” to „true Sander style” – napisano na Facebooku, ale my wiemy, że to nie do końca prawda. Niebawem okaże się, czy takich kawałków będzie więcej czy to tylko jednorazowa sprawa. Dodajmy, że tekst – jak można się domyślić po tytule – opowiada o trudnościach i bólach związanych z relacjami w związkach damsko-męskich.Rozwiązanie konkursu 14 lutego.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →