Wywiad

Wywiad z General managerem Pacha Poznań

Zbliżamy się wielkimi krokami do wielkiego otwarcia pierwszego w Polsce klubu kultowej marki Pacha w Poznaniu! Dziś specjalnie dla czytelników FTB.pl prezentujemy zapis rozmowy z General Managerem klubu, sprawdźcie koniecznie.
 
Łukasz, jeśli miałbyś w jednym zdaniu opisać duszę Pacha, jaka by ona była?


Myślę, że jest to duch wolności, przekonanie o wyjątkowym charakterze klubu Pacha oraz synonim czerpania z życia pełnymi garściami.

Klub Pacha otwiera się w Poznaniu pod koniec stycznia, czy czujecie już emocje?


Efekt pracy przerósł nasze oczekiwania. Sam osobiście nie mogę się doczekać kiedy przeniosę swoje biuro do klubu. Każdy dodatkowy szczegół, element zamontowany w lokalu, wzbudza w nas wszystkich ogromne emocje. Będąc w środku wyobraźnia zaczyna działać i aż ciarki przechodzą po plecach na myśl o tysiącu osób bawiących się tu najlepiej w swoim życiu. Ja to widzę, a ty? Potrafisz to sobie wyobrazić? 


Pacha przejmuje lokal w samym sercu Poznania, gdzie życie miejskie toczy się dość długo…o której godzinie będzie się wracać z imprezy w klubie Pacha?


(śmiech) Wierzę, że kiedy kogut już przestanie piać, my nadal będziemy tańczyć!

Cztery imprezy w tygodniu – co tydzień – brzmi magicznie…możesz uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, jakie niezwykłości czekają na nas w środku?


Musisz wiedzieć, że każda impreza w Pachy będzie niezwykłym wydarzeniem. Cykliczne imprezy z naszymi rezydentami, w tym z rezydentem-gwiazdą prosto ze słonecznej Barcelony – Tyronem Dixonem, będą „ubrane” w szczególny scenariusz i aranżację. Do tego latynoscy tancerze i piękne tancerki z Ibizy, wymyślne kreacje, pokazy, akrobaci, show… Tym wszystkim przeniesiemy naszych Gości na inny poziom zabawy. Będzie się działo!

Skoro już wspomniałeś o artystach, chciałbym zapytać ciebie o to, na co czeka chyba cała klubowa Polska. Jakich artystów zobaczymy w najbliższych dniach? Oczekiwania są bardzo wysokie. 

PACHA POZNAŃ to część jednej z najlepszych sieci klubowych na świecie. Wystarczy sprawdzić jakie gwiazdy grają w innych stolicach PACHA-LAND aby poczuć przedsmak czekających nas emocji. Jak w każdej dobrej zabawie, im dłużej ona trwa tym więcej pojawia się atrakcji. Nie inaczej będzie u nas. Nasz kalendarz zapełnia się z każdym dniem, tak aby wraz ze wzrostem Waszych emocji, z naszej strony pojawiało się jeszcze więcej atrakcji. Jeśli chcesz to poczuć, musisz tam z nami być. 

Wiele osób czeka na ogłoszenie artystów grających podczas otwarcia. Czy możesz już coś powiedzieć? 


Ten przywilej zostawię już moim kolegom z działu artystycznego oraz marketingu. Wiem, jak bardzo na to czekają. Ja mogę tylko powiedzieć, że otwarcie będzie wyjątkowe. Wiele osób będzie ciekawych klubu, będą chcieli zobaczyć i poczuć magię PACHA Ibiza. Scenariusze, jak i artystów zaproszonych na otwarcie, dobrano właśnie według takich potrzeb. House Music. To właśnie ten gatunek zawładnie parkietami, przybliżając naszym Gościom brzmienia z Ibizy. Jedna z sal poświęcona będzie również muzyce R’n’b i Hip-Hop i będzie tak już zawsze. W najbliższym czasie zobaczycie również cykl imprez „Hed Kandi”, Fashion TV, „Defected in The House”. Nie zabraknie także magnetycznych formacji, znanych każdemu światowemu klubowiczowi i fanom EDM, ale to pozostawię jeszcze w tajemnicy.

Z ilu osób będzie składał się cały team klubu i jaki będzie jego podział?

Team składać się będzie z kilkudziesięciu osób… Prawie stu! Pomijając całe zaplecze administracyjno-biurowe, będą to zespoły kelnerek, barmanów, hostess, kucharzy, szatniarzy, managerów, selekcjonerów, DJ-ów itd. Prawdziwa armia! Słowem – będzie to pierwsza i zarazem bardzo liczna rodzina PACHA w Polsce.

Czy masz jakieś swoje klubowe motto ?
„No limits!”.

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →