News

Wystartowała sprzedaż biletów na Transmission Poland 2022! Znamy datę i miejsce festiwalu

Transmission Festival to seria eventów, które odbywają się nieprzerwanie od 2006-ego roku w takich krajach jak Czechy czy Australia. Okazyjnie przedsięwzięcia te organizowano również w Tajlandii, Niemczech i Chinach, a teraz będziemy mieć swoją własną odsłonę tegoż festiwalu w naszym kraju. Czego do tej pory dowiedzieliśmy się na jej temat? Sprawdźmy to!


Pierwsze Transmission w Polsce!

Tak jak już wspomniałem, Transmission to festiwale, które zapoczątkowano już kilkanaście lat temu. Pierwsze dziesięć edycji tegoż przedsięwzięcia odbyło się w Czechach, a ekspansja na drugą półkulę, a mianowicie do Australii nastąpiła w 2016-tym roku. Warto wspomnieć, że podczas inauguracyjnych odsłon w Pradze pojawiali się np. Armin van Buuren, ATB czy Markus Schulz. Teraz jednak line-up uległ diametralnej zmianie, bo po prostu przemysł muzyki trance poszedł do przodu.

Ostatnia edycja Transmission odbyła się we wrześniu 2021-ego roku w Pradze. Wystąpiły tam takie gwiazdy jak np. duet Aly & Fila, Gareth Emery, Markus Schulz czy Paul Van Dyk. Była to 26-ta z kolei odsłona czeskiego eventu, która oryginalnie miała odbyć się rok wcześniej, lecz z wiadomych powodów została ona odwołana. W 2022 oprócz naszej polskiej wersji fani trance’u szykują się również na Transmssion Sydney, gdzie pojawią się Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, zespół Vini Vici i inni.

Co wiemy na temat Transmission Poland? Będzie to pierwsza edycja tegoż eventu w naszym kraju i odbędzie się ona 29-ego października tego roku w gdańskiej ERGO Arenie przy placu Dwóch Miast 1 na pograniczu z Sopotem. Właśnie tam trzy lata temu odbyła się inauguracyjna impreza DLDK, gdzie wystąpili Mike Williams, Tiesto i kilku innych artystów. Na ten moment nie wiemy jak będzie wyglądać line-up Transmisji w Polsce, lecz karty zostaną odkryte w najbliższym czasie. Nasz kraj jest jedną z niewielu kolebek muzyki trance na świecie, także szykujmy się na konkretne widowisko!

Tak było rok temu w Czechach! Jak będzie w naszym kraju?

Bilety, bilety, bilety

Organizacja przedsięwzięcia takich rozmiarów jak Transmission w naszym kraju to nie lada wyczyn. Fanów muzyki trance w Polsce jest naprawdę wielu. Nasi rodacy doskonale znają największe gwiazdy tego gatunku i tym sposobem spełniają się ich marzenia, bo sądzę, że Transmisja w Polsce zostanie trochę dłużej niż tylko jednorazowo.

Dzisiaj o godzinie 20-tej wystartowała międzynarodowa sprzedaż biletów za pośrednictwem strony Biletomat.pl, na której znajdziecie wejściówki na to jakże prestiżowe wydarzenie. Pierwsza i druga pula wejściówek w przedsprzedaży wyprzedała się w dwie godziny, więc zainteresowanie eventem jest naprawdę spore. Pragnę wspomnieć tylko, że o line-upie jeszcze nic nie wiadomo, a karnety poszły jak ciepłe bułeczki. Tak prezentuje się cennik:

III Pula – 279 PLN – KUP TERAZ

IV Pula – 299 PLN
VIP* – 579 PLN

*Bilet VIP gwarantuje osobne wejście na teren imprezy, prywatną darmową szatnię oraz toaletę, dostęp do strefy z najlepszym widokiem na scenę, dostęp do strefy z alkoholami. 

Jeszcze kilka godzin temu do przedsprzedaży zostali zarejestrowani Internauci, którym udało się jakimś cudem zapisać do drugiej puli biletów. Teraz jednak każdy z Was może zaopatrzyć się w takową wejściówkę za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl, w której będą one aż do wyczerpania zapasów. Spieszcie się, bo to jedyna taka okazja w roku, kiedy to w Polsce organizowana jest ogólnoeuropejska edycja Transmission!

Za jakiś czas w tym samym miejscu na YouTube będzie Polska!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →