News

www.enclava.com … ruszamy

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników mocnych klimatów w Polskim wykonaniu- Projekt ENCLAVA wraca na scenę po kilku miesiącach przerwy. Nowe siły, nowe postawione cele, nowa motywacja- to wszystko przyczyni się do tego, że każdy, który czekał na coś nowego powie: „O tak, warto było poczekać.”Już od wczoraj działa oficjalna strona internetowa strona Formacji ENCLAVA – oczywiście jak można się było spodziewać czekając na zmiany – pod nowym adresem :


www.enclava.com


Tam właśnie możecie poczytać o Historii Formacji, oraz o osobach które składają się na całość, czyli: Matti Mauser, ali-b oraz DJ ChudyZ.

Możecie zapoznać się z całą dyskografią: własnymi produkcjami, oraz remixami. Możecie posłuchać sobie wersji DEMO, a jak któraś z produkcji Wam się spodoba to macie możliwość kupić sobie ją w Oficjalnym Sklepie Internetowym SOHO.pl.

Znajdziecie tam wszystkie najnowsze informacje dotyczące nowych produkcji, planowanych remixów oraz najbliższych planów koncertowych.Projekt ENCLAVA od samego początku związany był współpracą z Największym i Najlepszym serwisem internetowym zajmującym się szeroko pojętą muzyką Klubową, mowa tu oczywiście o Wortalu Muzyki Klubowej FTB.pl . Współpraca nadal trwa i układa się jak najbardziej pomyślnie.


Zapraszamy wszystkich na Oficjalną stronę internetową, na Nasze oficjalne Forum dyskusyjne oraz do Naszej Księgi Gości- wszystkie linki znajdziecie oczywiście w załącznikach.


A teraz już tak na sam koniec:


„Matti Mauser, ali-b, DJ ChudyZ- czyli 100% Projektu ENCLAVA.. WITAJCIE !! „
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →