News

Wszystkie sety z A State Of Trance 1000 w Moskwie

Słynna cotygodniowa audycja Armina van Buurena, A State Of Trance, przekroczyła 1000 odcinków. Osiągnięciu towarzyszy międzynarodowa trasa koncertowa ASOT 1000, której ostatnim przystankiem była Moskwa. Mamy pełne sety!


A State Of Tance

Dokładnie 21 stycznia 2021 roku odbyła się tysięczna audycja cotygodniowego radiowego show Armina Van BuurenaA State Of Trance. Takie jubileusze na scenie EDM’owej są wręcz niespotykane, a że rozmach ASOT obejmuje miliony osób nie mogło się to skończyć tylko na 5-godzinnej audycji.

Osiągnięciu tak wielkiego kamienia nilowego towarzyszył A State Of Trance 1000 – Celebration Mix w pełni zmiksowany przez ojca-założyciela. W skład miksu weszły łącznie 53 najlepsze trance’owe produkcje.

2-godzinny ASOT 1000 Celebration Mix

Merch, lista przebojów i eventy

Przy okazji ASOT 1000 nie mogło zabraknąć aspektów biznesowych. Armin van Buuren wypuścił limitowany merch z hasłem przewodnim Turn The World Into A Dancefloor, który jest dostępny do kupienia na stronie Armada Music. 

Skoro jest radio to powinny być też listy przebojów. Podczas aż 7-dniowej transmisji na żywo w dniach 14-21 stycznia zaprezentowano chyba największą radiową listę przebojów w historii – 1000 najlepszych produkcji A State Of Trance, nad których wyborem sprawowali pieczę Armin Van Buuren, Ruben De Ronde i Ferry Corsten. Na 3. miejscu znalazło się Tuvan GAIA, drugie miejsce należy do Adagio For Strings Tiesto, a niekwestionowanym zwycięzca to Shivers Armina Van Buurena i Susany.

Odbijającym się największych echem przedsięwzięciem celebrującym 1000. odcinek audycji jest seria stadionowych wydarzeń ASOT 1000 obejmujących wybrane lokalizacje na świecie. Z uwagi na sytuację na świeci spowodowaną COVID-19 dotychczas odbyły się dwa festiwale – pierwszy w Moskwie, drugi w Amsterdamie.

9 października w Rosji wystąpili Cosmic Gate, Giuseppe Ottaviani, Orjan Nilsen, Ben Nicky, Ruben De Ronde, Alexander Popov oraz Armin. Pełne sety wszystkich z wymienionych pojawiły się na YouTube. Zapraszamy na seanse!

Armin Van Buuren @ ASOT 100 (Moskwa)

Cosmic Gate @ ASOT 100 (Moskwa)

Giuseppe Ottaviani @ ASOT 100 (Moskwa)

Orjan Nilsen @ ASOT 100 (Moskwa)

Ruben De Ronde @ ASOT 100 (Moskwa)

Ben Nicky @ ASOT 100 (Moskwa)

Alexander Popov @ ASOT 100 (Moskwa)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →