News

Wspólny set Davida Guetty i Armina van Buurena stał się faktem [video]

Set Davida Guetty i Armina van Buurena stał się faktem! Jak wypadł jeden z najbardziej wyczekiwanych występów B2B ostatnich tygodni? Sprawdź!


Długo wyczekiwany występ już za nami

11 lipca David Guetta podczas swojej rezydencji F*** ME I’M FAMOUS!, francuski producent zaprosił na scenę swojego dobrego przyjaciela po fachu, Armina van Buurena, aby dołączył do niego w secie B2B w Ushuaia Beach Club.

Przeczytaj także: Alesso zagrał na Tomorrowland rework Hansa Zimmera. „Interstellar” kolejną premierą gwiazdy!

Sam występ zapowiedziany nieco ponad półtora tygodnia temu stał się bardzo gorącym tematem dyskusji wśród użytkowników reddita jak i grup związanych z poszczególnymi artystami i oczekiwań z tym związanymi, jednak końcowo występ B2B spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem społeczności. Podobne zdanie mają również sami artyści, którzy sami wyszli z inicjatywą całego zdarzenia.
Chciałem zrobić coś specjalnego na nasz wielki powrót na Ibizę w tym roku, więc zdecydowaliśmy się na B2B z Arminem w Ushuaia Ibiza. Zawsze byłem blisko Armina i mam dla niego wiele szacunku, zarówno jako przyjaciela, jak i DJ-a. Znamy się od zawsze, więc czuję się dobrze, zapraszając go do wspólnego świętowania. To będzie wyjątkowe, nie mogę się doczekać, aby dzielić ten moment razem – i jestem również podekscytowany tym, że on będzie świadkiem tak ikonicznej imprezy! David Guetta omawiający sam występ jeszcze przed wejściem na scenę
Podczas samego występu nie zabrakło klasyków takich jak Play Hard Davida Akonem, I Gotta Feeling od Black Eyed Peas, czy utworów Armina van Buurena takich jak klubowy remix piosenki Human Touch. Największą uwagę publiki mimo wszystko przyciągnęły niewydane utwory, których podczas dwóch godzin występu pojawiło się aż 14. Na których wydanie czekacie najbardziej oraz jak waszym zdaniem wypadł jeden z najbardziej wyczekiwanych występów B2B ostatnich tygodni? Dajcie znać na Facebooku.

Jak wypadło w praktyce najbardziej wyczekiwane B2B ostatnich tygodni? Sprawdź!

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →