News

Wspólne wydawnictwo STMPD Records i Tomorrowland Music już w sieci

Długo zapowiadana składanka od STMPD Records i Tomorrowland Music już jest dostępna. Całość została opublikowana w sieci i jest gotowa do przesłuchania. Sprawdź! 


To już nie pierwsza współpraca tych dwóch potężnych marek

Od samego początku istnienia wytwórnia STMPD Records, założona przez Martina Garrixa, angażowała się we współprace z innymi dużymi graczami na scenie muzyki elektronicznej. Nie wydaje się to dziwne, ponieważ Garrix sam w sobie w momencie zakładania wytwórni był już bardzo rozpoznawalną gwiazdą EDM-u. Tak samo było w przypadku Tomorrowland Music. Przecież festiwal Tomorrowland w belgijskim Boom odbywa się już od kilkunastu lat i uważany jest za jeden z największych festiwali na świecie. Start wytwórni Tomorrowland Music musiał więc okazać się sukcesem.
STMPD Records i Tomorrowland mieli okazję już wcześniej współpracować. Ich drogi przecięły się przy okazji wypuszczenia wspólnej kolekcji ubrań, ale wytwórnia Garrixa hostowała też jedną ze scen na tegorocznej edycji festiwalu. Teraz nadszedł czas na wypuszczenie wspólnej składanki z muzyką stworzoną przez producentów spod skrzydeł Martina Garrixa. Wielu długo czekało na to wydawnictwo, a twórcy udostępniali nam utwory pojedynczo, podgrzewając przy tym atmosferę oczekiwania. Finalnie całość tworzy siedem utworów. Kto się na niej znalazł?

Całość składanki doskonale wpasowuje się w klimat samej wytwórni STMPD Records, ale nadaje się także chociażby na główną scenę potężnego festiwalu, jakim jest Tomorrowland. Perełką na trackliście z pewnością jest utwór wyprodukowany przez samego założyciela wytwórni STMPD we współpracy z Breathe Carolina. W utworze możemy usłyszeć głos samego Garrixa! Całość tworzy energiczną mieszankę, która na niejednym festiwalu potrafiłaby zrobić duże zamieszanie. Po wypuszczeniu kilku singli całości dopełnił utwór od legendarnego duetu DubVision, którego to utwór P.R.O.G. zamknął listę utworów z tej wspólnej składanki. Tracklista EP-ki prezentuje się tak:
1. KVSH, Carola – Welcome To The Future
2. LOOPERS, NUZB – Rave Alert
3. Julian Jordan – Vibe
4. Justin Mylo, Pontifexx, Clara Sofie – Falling Into You
5. Martin Garrix, Breathe Carolina – Something
6. Seth Hills, Vluarr – Leaving
7. DubVision – P.R.O.G.
Całość możecie przesłuchać chociażby na Spotify. Link poniżej!

Posłuchaj STMPD Records & Tomorrowland Music EP

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →