News

Wojciech Tuszyński w 'piętnastu minutach sławy’ Tiesto!

Wydawać Wam się może, że o tym panu piszemy regularnie i często. Nawet jeśli, z pewnością na to zasłużył i po raz kolejny mamy porcję newsów prosto od samego artysty. W poprzedni piątek został on zaproszony do audycji prowadzonej przez jedną z najważniejszych osobistości w świecie klubowym – Tiesto. Występ w ’15 minutes of fame’ (15 minut sławy) otworzył przed nim nowe możliwości. Wojtek nie tylko miał okazję zaprezentować się przed milionami słuchaczy, ale również jego występ przykuł uwagę samego Tijsa. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, trwają negocjacje dotyczące jego singla z wytwórnią Tiesto. Na razie nie możemy zdradzić więcej szczegółów, pozostaje zatem trzymać kciuki.

Odnośnie ostatnich wydawnictw, dosłownie kilka dni temu ukazał się wspomniany singiel ‘Wanton’ stworzony wspólnie z Kanadyjczykiem Ivanem Dulava w holenderskiej wytwórni Fektive. Trwają również prace nad nowym, tym razem solowym singlem do tej wytwórni. Jak mówi sam Wojtek: „mam bardzo dużo pracy jeśli chodzi o nadchodzące produkcje, singiel do Musical Madness, kończę nową EP-kę do Fektive, muszę również wykorzystać swoje miejsce w Shah-Music”.

Nie zapomnijcie również słuchać jego audycji Electron Radioshow! Tam co miesiąc (w każdą trzecią niedzielę miesiąca) na kanale main room house (http://pure.fm) świeża porcja muzyki od Wojciecha. Dotychczas wystąpiły tam już takie gwiazdy jak: Lazy Rich, Jonas Stenberg, Dave Schiemann, Mr. Pit, Tigran Oganezov, Mr. Pit i wielu wielu innych.

Poniżej prezentujemy wycinek z audycji Tiesto, gdzie możecie posłuchać 15 minut „sławy” Wojciecha (Vojt van Twistigen).
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →