News

Vojt van Twistigen chwalony przez Tiesto

Znany wcześniej jako „Twister” producent pochodzący z Lubina, odnosi kolejne sukcesy poza granicami naszego kraju. Stworzony pierwotnie na potrzeby jednego projektu inspirowanego holenderskim trance’m alias Vojt van Twistigen, przyjął się poza granicami Polski na tyle dobrze, że zostanie wydane kilka track’ów pod tym właśnie aliasem!


Ostatnio wydana EP’ka „Flex / Sase” w RealMusic Recordings należącym do Andrew Parsonsa, uzyskała support takich artystów jak: Marco V, Mr. Sam, Re-Ward czy Jonas Stenberg. Oprócz wersji oryginalnej utworu, wydawnictwo zawiera również remiks kolejnego młodego i niezwykle utalentowanego Polaka –Alana Made’a z Selecta Recordings.


Kolejnym, długo wyczekiwanym release’m jest „Slow Slide” [Real Legacy Records], który zyskał uznanie w oczach samego, Tiesto, który to podczas Club-Life 095 określił Wojtka jako wielki talent oraz stwierdził, że jest pod wrażeniem, iż czerpie on inspirację od Beethovena i Chopina.


W fazę promocji w najbliższych dniach wchodzi kolejny utwór stworzony pod aliasem Vojt Van Twistigen. Jest nim „The Bazileus„, który ukaże się nakładem należącego do Mr.Pit’a label’u „Well Mixed„. Oprócz wersji Polaka, na krążku znajdą się remiksy Cressid’y i Mind Design.Największym zaskoczeniem dla wielu z Was może okazać się fakt, iż najnowszy utwór sygnowany już własnym nazwiskiem Wojtka ukaże się w label’u uwielbianego przez Polską publiczność Roger’a Shah’a!


Wydawnictwo Wojtek Tuszynski -Follow your Guidelines zawierać będzie: Instrumental mix, Intro mix, Vocal mix (stworzony w współpracy z amerykańską wokalistką Di Bauer) oraz niespodziankę.


Coraz większa popularność zdobywa także autorska audycja Wojtka „Industrial Radio„, która emitowana jest na falach: Pure.fm (1-szy i 3-ci czwartek 22:00), Trancesonic.fm (2-gi i 4-ty Wtorek 17:00) oraz Odu.fm (2-gi oraz 4-ty Piątek 22:00 CST). Do tej pory w audycji gościli:


Industrial Radio 001 with Jonas Stenberg
Industrial Radio 002 with Niklas Venn
Industrial Radio 003 with W&W (Willem van Hagenem)
Industrial Radio 004 with Alan Made
Industrial Radio 005 with Richard Sjoberg
Industrial Radio 006
Industrial Radio 007 with Chris de Seed
Industrial Radio 008 with Callum B
Industrial Radio 009 with Paul Ercossa


Nadchodzące wydawnictwa:


Alan Made – Good times (Vojt van Twistigen rmx) [Real Legacy Records]
Ercossa & Twistigen – The Solstice incl. Anguilla Project & Indecent Noise remixes [Proxoz]
Vojt van Twistigen – The Bazileus incl. Cressida & Mind Design remixes [Well Mixed]
Wojtek Tuszynski – Follow Your Guidelines [Shah-Music]
Front – Airflow (Vojt van Twistigen rmx) [Harmonic Breeze/Addactive Global]
Vojt van Twistigen – Nocturne in sampler [Emphase Recordings]
Vojt van Twistigen – Reflections incl. Marcos Remix [Clearwater Music]
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →