News

Vitalic – nowy teledysk, nowy album

„La Rock 01” to dla wielu jeden z najlepszych tanecznych kawałków w historii. Poza tym jego twórca Vitalic to jeden z najbardziej niesamowitych artystów grających live acty, sztukę tę przeniósł na inny poziom, jednocześnie nie tracąc pazura. Mogliśmy się o tym przekonać podczas jego dwóch występów na krajowych Creamfields. Jak pewnie pamiętacie, w zeszłym roku w związku z brakiem sceny głównej musiał zagrać w namiocie techno, ale euforię powodował taką samą i na pewno jego występ można było zaliczyć do jednego z najlepszych. Ja w każdym razie szalałem tam jak dziecko.



Czas był najwyższy na nowe nagrania, już pod koniec września swoją premierę będzie miał najnowszy album Vitalica „Flashmob”. Gdyby ktoś potrzebował informacji na temat zjawiska z tytułu płyty, odsyłam do najnowszego DJmaga, gdzie piszemy o tym w dziale Urban Lifestyle. Ostatni studyjny krążek „OK Cowboy” ukazał się w 2005 roku, ciekawe czy Pascal Arbez-Nicolas, bo tak naprawdę się nazywa, wymyślił coś nowego i czy znów zrobi na nas wrażenie. Znamy już pierwszy singel „Your Disco Song”, który na pewno Ameryki nie odkrywa, w dodatku główny syntezatorowy motyw mocno przypomina „Kenkraft 400” Zombie Nation.



Polecamy teledysk do singla promującego, a także minimix z fragmentami wszystkich produkcji na płycie, dzięki któremu można zorientować się jakie brzmienia będą dominować na „Flashmob”, który trafi do nas już 29 września. Czy „Your Disco Song” to udany powrót? Na pewno ma w sobie mniej poweru niż „La Rock 01”, ale to niekoniecznie musi znaczyć, że jest gorszy. Najważniejsze, ż Vitalic powrócił z nową muzyką i mamy nadzieję, że w związku z promowaniem swojego najnowszego krążka zafunduje światu trasę koncertową, która zahaczy także o Polskę.


 




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →