News

’Urodziny FTB to jak kolacja wigilijna z najpopularniejszymi DJ-ami’ – mówi V_Valdi

Nie pierwszy raz w TOP 10 najpopularniejszych polskich didżejów znalazł się w tym roku V_Valdi, ale też wiele długich lat pracował na swoją rozpoznawalność i sympatię. Wierny propagator muzyki house – w różnych sezonach różne odmiany – już w tę sobotę przypomni wszystkim o swoich umiejętnościach doboru repertuaru i technik miksowania i rozbuja parkiet X-Demona podczas 10. urodzin FTB.PL w Lesznie.1. Jak byś podsumował to, co zwykle dzieje się na urodzinach FTB?


Pracowaliśmy ciężko 12 miesięcy i jest to pewnego rodzaju posumowanie naszej działalności . Pokuszę się też o stwierdzenie , że impreza ta to rodzaj „kolacji wigilijnej” razem z najpopuraniejszymi dj’ami wybranymi przez klubowiczów:) Podzielam również zdanie wielu innych osób, że takiego składu dj-ów w warunkach klubowych można spotkać tylko tam.


2. Pikantne wspomnienia?


Najbardziej chyba te nieoficjalne .. i niech takie już zostaną . Amen 🙂


3. W jaki sposób byś zaprosił na imprezę kogoś, kto jeszcze się waha?


Głosowałeś(-aś) – zobacz co narobiłeś(-aś).


4. Dlaczego X-demon jest fajnym klubem?


A jest fajny?


5. Czego się można spodziewać w twoim secie?


Mam dylemat z tym na dzień dzisiejszy. Przede wszystkim że niemal każdy z uczestników imprezy wie, na co nas stać i z jednej strony liczy że będzie tak jak zawsze, z drugiej oczekuje zaskoczenia. Jednak chyba najbardziej po głowie chodzi mi program dobrej imprezy, na wesoło :). Tak naprawdę przekonacie się stosując się do odpowiedzi na pytanie nr 3.P.S. Oczywiście cały ten wywiad traktujmy z przymrużeniem oka, na wesoło. Jednak mimo to gorąco zapraszam do udziału w tej imprezie uświadamiając Was, że będąc nieobecnym w tym dniu poczujecie się jakbyście mieli zaproszenie na galę rozdania Oscarów i nie pojechali na nią. Klub X-Demon jest naprawdę znakomitym miejscem na takie wydarzenie , więc … do zobaczenia i usłyszenia 11 grudnia w Lesznie!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →