News

Uniwersalna Religia Armina po raz czwarty

To już przez prawie 15 lat Armin van Buuren bezustannie kieruje i przoduje w ruchu trance’owym. Każdego tygodnia dostarcza nam “trance’owych mszy”, w których możemy usłyszeć najnowsze utwory ze świata trance i progressive – mowa tutaj oczywiście o audycji A State Of Trance. Podróżujący po całym świecie Armin, dzieli się swą pasją do DJ’ingu oraz nieustannie uaktualnia swoje produkcje. Ale jest także inna rzecz, nad którą holenderski producent/DJ, lubi spędzać czas.
Pierwsze wydanie z serii “Universal Religion” zostało wydane w roku 2003, każde następne wydawnictwo cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Nie inaczej jest i dziś. Nagrywane na żywo, prosto z letniego epicentrum tańca: klubu Amnesia na Ibizie… Każdego lata, Armin rezydentuje w tym sławnym klubie. Jak tylko klub wypełnia się miłośnikami tańca, z całego świata, tym samym pojawia się w nim specjalna i niesamowita atmosfera. Te specjalne momenty trance’owej rozkoszy, Armin chwyta i prezentuje na łamach albumów z serii “Universal Religion”.
“Universal Religion 4” jest wypełniony ekskluzywnymi utworami. Dwa nowe remiksy Armina zostały przyjemnie zestawione z nową wersją “Gaia – Tuvan” (w wykonaniu Garetha Emery’ego) , jak również zaskakującą kolaboracją między Rogerem Shah i Signum. Na albumie znaleźli się także Nic Chagall oraz Jonathan Mendelsohn i progresywna wersja “This Moment”, jak również niespodziewany powrót RAM z utworem “RAMsterdam”. Ale to nie wszystko. “Muzycznie święta godzina” Armina jest nasycona świeżymi produkcjami wykonawców takich jak Lange, Andy Moor, Daniel Kandi i wielu innych. “Universal Religion 4” zabierze Cię w ponowną w podróż na Ibizę. Mocne kawałki w “ciasnym” miksie, nagrane na żywo w najświętszym klubie Amnesia.
Album do nabycia będzie już 5 października. Polscy klubowicze będą również mieli okazję do nabycia krążka, który ukaże się za sprawą ProLogic Music.


Tracklista “Universal Religion Chapter 4”:
01. BT feat. Jes – Every Other Way (Armin van Buuren Remix)
02. Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn – This Moment (Prog Mix)
03. Julian Vincent feat. Cathy Burton – Here For Me (Mark Otten Re-Dub)
04. Espen Gulbrandsen vs. DJ Julian Vincent feat. Maria Nayler – Perfect Sky
05. Cerf, Mitiska & Jaren – Beggin’ You (Armin van Buuren Remix)
06. Daniel Kandi – Venice Beach
07. Gaia – Tuvan (Gareth Emery Remix)
08. Lange & Andy Moor – Stadium Four
09. Activa vs. Chris & Matt Kidd – U.R. (Soneface & Terminal Remix)
10. Roger Shah & Signum – Healsville Sanctuary (Roger Shah Mix) (Armin van Buuren Edit)
11. RAM – RAMsterdam (Jorn van Deynhoven Remix)
12. Ian Betts – False Gods
13. tyDi & Dennis Sheperd feat. Marcie – Somehow (Sebastian Brandt Dub Remix)
14. Dakota – Sin City (Rex Mundi Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →