News

Tylko miesiąc do Trance Xplosion! Wygraj bilety ASOT.

Do Trance Xplosion Reborn pozostał nieco ponad miesiąc! 

Już nieco ponad 4 tygodnie dzielą nas od wielkiego powrotu Trance Xplosion, które 9 grudnia odbędzie się w gdańsko/sopockiej ERGO ARENIE. 
Tym razem Jochen Miller postanowił zaprosić Was osobiście na ten niezwykły, 13. godzinny maraton muzyki trance, gdzie oprócz niego pojawią się m.in.: Markus Schulz, Ferry Corsten, Menno de Jong, Cosmic Gate czy Andrew Rayel. Oprócz doborowej obsady organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, również te które do tej pory nie miały jeszcze miejsca w Polsce. Mowa tutaj m.in. o występie b2b Markusa Schulza oraz Ferry Corsten’a! To nie koniec niespodzianek związanych z tym wydarzeniem!

Bilety sa wciąż dostępne na stronach:
– wlotki.pl
– ftb.pl

Trance Xplosion Reborn – JOCHEN MILLER (invitation)

.be


Mamy też świetną informację dla wszystkich tych, którzy są fanami Armina van Buurena i wydarzenia ASOT! Spośród wszystkich kodów zamieszczonych na biletach Trance Xplosion Reborn, te które zostaną aktywowane przy wejściu na teren imprezy 9 grudnia wezmą udział w losowaniu:
★ Zaproszenia Meet & Greet z Arminem van Buurenem podczas ASOT 850 w Gliwicach (szczegóły wkrótce)
★ Zaproszeń VIP na ASOT 850
★ Zaproszeń standard na ASOT 850
Ci, którzy nie chcą liczyć na szczęści i wolą być pewni swojego zaproszenia zachęcamy do ich zakupu w czterech bileteriach:
– asot.wlotki.pl
– ftb.pl

Przypominamy również o głosowaniu na fundacje, które otrzymają wszystkie zebrane pieniądze z zaproszeń Meet & Greet, które upoważniają do spotkania z artystami Trance Xplosion! Sonda jest zamieszczona w wydarzeniu, pod linkiem: 


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →