News

Tuszyński aka 2sher o swoich nowych produkcjach

Czas na kolejnego polskiego producenta, który na łamach FTB.pl otworzy się przed Wami i poopowiada, co się u niego ostatnio dzieje. W przypadku Wojtka Tuszyńskiego warto też było zahaczyć o zmianę aliasu, która niedawno się u niego dokonała. Skąd to się wzięło i co nowego szykuje? Sprawdźcie:


2sher: „Niedawno zdecydowałem się po raz ostatni na zmianę swojego aliasu. Było to spowodowane przede wszystkim zmianą stylu muzycznego, jaki w tej chwili prezentuję. Ponadto każdy może sobie zdać sprawę z tego, iż wypowiedzenie poprawnie mojego nazwiska jest nie lada wyczynem dla każdego obcokrajowca.


Poza tym nałożyło się na to kilka dodaktowych czynników, a mianowicie: 

– od połowy maja stałem się członkiem europejskiej agencji bookingowej: Future Focus Bookings, która jest własnością Ernesta van der Meji (1/2 dawnego dueto Ernesto vs. Bastian) oraz Binary Finary, skupiająca takich artystów jak: Alpha Duo, Aerofoil, Clay C, Binary Finary, Alex Fisher, czy Fabio XB. 

– moje produkcje są wydawane za pośrednictwem labela przynależącego do wspomnianej agencji, o nazwie Future Focus Recordings.

A skoro jesteśmy przy produkcjach: debiutancki singiel nowego aliasu 2sher o nazwie „The World“ okazał się dla mnie wielkim sukcesem, a mianowicie zyskał sobie przychylność i aprobatę od takich artystów jak: W&W, Rank1, Lisa Lashes, tyDi, czy Markus Schulz. Doszedł też do pierwszego miejsca Polskiej Listy FTB. „The World“ to kawałek, który (jak sama nazwa wskazuje) opowiada o moim życiu, problemach, rozterkach, wzlotach, upadkach, sukcesach i porażkach.

2sher – The World (Official Music Video)

 
Następnym singlem, który ukazał się stosunkowo niedawno, nakładem wspomnianej wytwórni jest „Phatbass“, który jeszcze długo przed wydaniem wplasował się na playlistę W&W jako: Mainstage ID:

2SHER – Phatbass [Mainstage ID 154]


Początkowa nazwa utworu to „Fightclub“, inspirowana filmem „Podziemny Krąg“, nakręconym w 1999 roku przez Davida Finchera. Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem zmienić ją na inną, stąd pojawił się „Phatbass“.

2sher – Phatbass (Official Music Video)


Utwór do teraz pojawia się na playlistach takich artystów jak: W&W, Bjorn Akesson, Markus Schulz, Sean Tyas czy Kyau & Albert. A czego możecie spodziewać się w przyszłości?

26.08.2013 to data wydania kolejnego, trzeciego singla projektu, o nazwie „Disconnected“, utwór właśnie wchodzi w fazę promocyjną, a kilka sampli możecie usłyszeć tutaj: 

2sher – DJ MAG TOP 2013 VIDEO

Ostatnią informacją, jaką mogę Wam zdradzić jest fakt, iż aktualnie wspólnie z duetem Binary Finary pracujemy nad naszą kolaboracją. Utwór obecnie jest fazie masteringu i dogrywania wokali, w przyszłości będę Was na pewno informował, w jaki sposób potoczą się jego losy. Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za Wsparcie na Polskiej Liście FTB i zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia mnie na Soundcloudzie oraz w portalach społecznościowych. 

P.S. Wszystkich, którzy myślą iż odbiegam od trance’u w stronę bardziej komercyjnego brzmienia uprzedzam: posłuchajcie moich wszystkich produkcji, i spróbujcie je jednoznacznie sklasyfikować 🙂 Dziękuję i pozdrawiam!”

P.S. od redakcji: który z nowych numerów proponujecie do Polskiej Listy? Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →