News

TRANSMISSION 2017: Wielkie Święto Trance’u za 232 dni

Wczoraj o 9 rano ruszyła sprzedaż biletów na czołowy trancowy event świata: czeskie Transmission! Jeżeli macie ochotę na któryś z 'early bird tickets’, bo już prawie ich nie ma!

Od kilku dni zadajecie nam pytania odnośnie możliwości zakupu biletów za pośrednictwem FTB.pl. Odpowiadamy: oczywiście, jak co roku będziecie mogli je kupić u nas, pierwsza pula w naszej bileterii pojawi się jeszcze w kwietniu! 


Przypomnijmy, wielkie święto fanów muzyki trance z całego świata odbędzie się w tym roku w sobotę, 25 listopada. Ostatnia edycja była wyprzedana co do jednego miejsca, w O2 Arena w Pradze bawili się klubowicze z ponad 60 krajów (ciekawostką jest fakt, że 10 marca 2017 w Bangkoku na parkiecie byli przedstawiciele 50 krajów). 

Organizatorzy z United Music o czeskiej edycji AD 2017 mówią, że będzie to 'zupełnie nowe doświadczenie, całkiem nowe show zapierające dech w piersiach’. A przecież już w poprzednich latach nie mogliśmy uwierzyć w to, co widzimy i słyszymy, co nas zatem czeka w listopadzie? 


Wspaniała, nowoczesna i multifunkcyjna O2 Arena zamieni się w gigantyczną Świątynię Tańca, gdzie będziecie mogli bawić się przez całą noc w pięknym stylu. Polskich fanów trance’u nie trzeba przekonywać, że Transmission ewoluowało w nieprawdopodobny sposób, stają się jednym z najbardziej spektakularnych eventów z muzyką taneczną, według tysięcy znawców pod tym względem wręcz nie ma sobie równych. 

Na przestrzeni lat udało się wypracować markę i reputację eventu z niesamowitą produkcją, opartą na zupełnie szalonych, nieprawdopodobnych wręcz pokazach wizualnych, grze świateł i laserów, których nie zobaczycie nigdzie indziej! 

Nie zapominajmy jednak o muzyce, która prowadzi nas wszystkich w przyszłość, dzięki kompetencjom i pasji twórców imprezy, którzy kochają trance tak samo mocno, jak wszyscy entuzjaści gatunku, którzy czekają na to coroczne, cudowne spotkanie w hali O2 Arena. 

Przypominamy: bilety na FTB.pl do nabycia już niebawem!

Oficjalne kanały eventu:
www.transmission.eventsTickets: www.bit.ly/TMTICKETS

AFTERFILM 2016:

TRANSMISSION 2016 – AFTERMOVIE


PRE-TRAILER 2017:

TRANSMISSION PRAGUE 2017 – The date is set.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →