News

Transmisja z nowego show Flume’a na żywo i za darmo? Zapraszamy na Twitcha

Set Flume’a transmitowany na żywo na platformie streamingowej jeszcze w tym miesiącu? Sprawdzamy szczegóły tego wydarzenia.


Za darmo to uczciwa cena

DJ-skie sety często umieszczane są w internecie. Służą one do wielu celów – mogą one pomóc rozkręcić imprezę w domu, poszerzyć nasze muzyczne horyzonty czy po prostu posłużyć za swoistą formę muzyki radiowej. Tak czy inaczej, sety te są potrzebne. Inne głosy pojawiały się jednak w przypadku setów transmitowanych na żywo.
Bo o ile  te pierwsze nagrane wcześniej zostały umieszczone w sieci, tak do tych drugich często trzeba było wykupić wirtualną wejściówkę. Głównie do czynienia z nimi mieliśmy podczas najmocniejszych obostrzeń pandemicznych. Wtedy wielu DJ-ów nadawało na żywo swoje koncerty wprost z mieszkań. Wiele osób nie potrafiło wtedy zrozumieć, jaka frajda jest z tańczenia do utworów przed ekranem. Mimo to sam pomysł przyjął się dobrze.
Tak dobrze, że organizowane były nawet festiwale online. Nikt nie spodziewał się jednak, że transmisje na żywo przetrwają, gdy rynek muzyczny zacznie wracać do normy, a jednak! Świetnie to pokazuje chociażby Flume, który ogłosił transmisję live jednego z ostatnich swoich koncertów w czasie tegorocznej trasy koncertowej.

Przeczytaj też: Flume, Gorgon City, Moksi, AC Slater – znamy oficjalny soundtrack gry „FIFA 23” 

Sama transmisja odbywać się będzie na platformie Twitch, czyli miejscu, które kojarzyć się może bardziej ze społecznością gamingową. Te dwa światy przenikają się jednak coraz częściej, więc obecność Flume’a tam nie powinna zaskakiwać. Australijski producent transmitować będzie koncert ze znanego The Brooklyn Mirage.
Sam występ za zadanie ma promować jego ostatni album – Palaces. Transmisja na Twitchu rozpocznie się 30 września o godzinie 20:30. Warto dodać, że jak na tę platformę przystało, całość można obejrzeć za darmo. Opłaca się zatem zarezerwować sobie zatem trochę wolnego czasu.
Flume, Palaces, za free. Nic więcej raczej dodawać nie trzeba, to samo w sobie brzmi jak świetny plan na wieczór. Szkoda tylko, że odbywa się to w formie wirtualnej, no ale nie można mieć wszystkiego. Link do całej transmisji znajdziecie tutaj. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Flume ft. Damon Albarn – Palaces

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →