News

Tomorrowland na Mistrzostwach Świata w Katarze! O współpracy festiwalu z marką Adidas

Co wspólnego ma Tomorrowland z nadchodzącymi Mistrzostwami w Katarze? Jak się okazuje, całkiem sporo. Mowa bowiem o współpracy z Adidasem.


Namiastka Tomorrowland na boisku?

Piłka nożna to wielkie pieniądze. Trudno jest temu zaprzeczyć. Oczywiście, piłka nożna to w głównej mierze sport (a przynajmniej tak byłoby w idealnym świecie), nie można jednak się nie zgodzić, że mimo wszystko w tle krążą duże sumy. Objawiają się one na wiele różnych sposobów.
Jednym z nich są chociażby transfery. Co roku głośno jest o informacjach, że jakiś zawodnik przeszedł z jednego prestiżowego klubu do kolejnego. Piłka nożna również jest dobrym pomostem łączącym ze sobą współprace wielu marek. W końcu każdemu wydarzeniu z piłką nożną w tle towarzyszą reklamy bardzo dobrze znanych nam firm.
Nie inaczej będzie również na nadchodzących Mistrzostwach Świata w Katarze. Tam również zostało ogłoszonych już teraz wiele głośnych współprac pomiędzy markami. Nas w szczególny sposób interesuje jednak konkretna pomiędzy Tomorrowland a Adidasem. Co wspólnego ma ze sobą marka odzieżowa z elektronicznym festiwalem?

Przeczytaj też: Tomorrowland wypuszcza film dokumentalny! Premiera szybciej, niż myślicie…

Jak się okazuje, na nadchodzących Mistrzostwach całkiem sporo. Adidas wyszyje bowiem napis oraz logo Tomorrowland na koszulkach meczowych reprezentacji Belgii. Sam pomysł wydaje się świetny. Nadchodzący mundial bowiem już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. 
Dzięki temu Tomorrowland swoją reklamą będzie mógł dotrzeć do wielu osób w jednym momencie. Dodatkowo reklama pojawi się na wydarzeniu więcej niż jeden raz. W końcu reprezentacja Czerwonych Diabłów zawsze jest trudnym rywalem na boisku, więc zapewne drużyna szybko z turnieju nie odpadnie. 
Nie można być jednak tego w pełni pewnym. Historia sportu zna bowiem wiele zupełnie zaskakujących scenariuszy. Projekt samych koszulek meczowych znajdziecie poniżej. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym profilu na Facebooku.

Stroje meczowe Belgii

Sprawdź także:

fot. Fille Roelants

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →