News

Tomorrowland i STMPD RCRDS Martina Garrixa wypuścili kolekcję ubrań

Jak prezentuje się nadchodząca kolekcja ubrań w kooperacji STMPD RCRDS z TML by Tomorrowland? Sprawdź!


Rok 2022 napiętym czasem w karierze Martina

Występ Martina Garrixa podczas Open’er Festival przez wielu został nazwany uratowaniem” całego dnia imprezy, a energia jemu towarzysząca z pewnością zostanie na długo w uczestnikach. Oprócz obecnej trasy Sentio artysta może pochwalić się również wieloma nadchodzącymi projektami, w tym jednym stworzonym wraz z rodziną Tomorrowland.

Przeczytaj także: Martin Garrix dla FTB.pl: „Uwielbiam chłonąć kreatywny wkład innych ludzi” [wywiad]

Martin Garrix i jego wytwórnia STMPD RCRDS postanowili połączyć siły z najnowszym imprintem Tomorrowland Music na specjalne wydanie i aby to uczcić, odsłonili oszałamiającą i limitowaną kolekcję merchu z TML by Tomorrowland. Jak się to prezentuje w całości?

STMPD x TML by Tomorrowland

Kolekcja składać się będzie kolejno z dwóch T-shirtów w czarnym i beżowym kolorze oraz czarnej bluzy z kapturem. Projekty przedstawiają dwa ikoniczne loga nałożone na siebie w bardzo przejrzysty sposób, wraz z tekstem przedstawiającym pochodzenie obu wytwórni  Boom i Amsterdam. Ceny zaczynają się od 45 euro za T-shirty i 80 euro za bluzy z kapturem. 
Patrząc na skalę tej współpracy, możemy być pewni, że w internetowej sprzedaży produkty znikną w mgnieniu oka, a szansę na fizyczny zakup ubrań będą mieli uczestnicy Tomorrowland w rozsianych po terenie festiwalu butikach. Aby uczcić wydanie tej kolekcji, DubVision zagrał specjalny set w jednym z butików na miejscu, prezentując tym samym nową kolekcję, która już niedługo będzie nieodłącznym elementem społeczności holenderskiego artysty. Aby nie przegapić najnowszych newsów związanych z rozwojem STMPD RCRDS, zaobserwuj nas na Facebooku.

Sprawdź, jak prezentuje się kolekcja STMPD x TML w całości

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →