News

Tiesto i Brooks remiksują najnowszy przebój Davida Guetty. 53-latek znów zaskoczył!

Jedno z ostatnich wydań Davida Guetty czyli I’m Good (Blue) narobiło w przemyśle muzycznym naprawdę dużo szumu. Po ponad pięciu latach od pierwszej prezentacji piosenka w końcu ujrzała światło dzienne. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ numer ten bije rekordy popularności na całym świecie! Teraz jednak chcielibyśmy skupić się na nowych wersjach utworu, ponieważ takie właśnie stworzyli dla nas Brooks, Tiesto i inni!


Spektakularny sukces I’m Good (Blue)!

Jedno z najnowszych wydań Davida Guetty czyli I’m Good może w przyszłości zostać jego największym hitem pod względem statystyk, ale również osiągnięć na listach przebojów. Od czasu oficjalnego zaprezentowania numeru minął lekko ponad miesiąc, a ten znalazł się na szczycie prawie 20-stu zestawień, a w tym sławnego rankingu Billboard US Hot Dance/Electronic Songs. Warto wspomnieć, że na amerykańskiej liście Hot 100 najwyżej do tej pory uplasował się na 24-tej pozycji i wkrótce może trafić do ścisłej czołówki, co wiązałoby się z historycznym sukcesem Francuza na rynku amerykańskim!

Warto wspomnieć, że David Guetta po raz pierwszy zaprezentował I’m Good (Blue) już w 2017-tym roku podczas festiwalu Ultra w Miami. Na oficjalną premierę piosenki czekaliśmy w sumie prawie pięć i pół roku co wiąże się z tytułem jednego z najdłużej oczekiwanego tracka w historii muzyki EDM. Jest on oczywistym nawiązaniem do przeboju z lat 90-tych czyli Blue włoskiego zespołu Eiffel 65, którego wieloletnim członkiem jest Gabry Ponte – powracająca gwiazda gatunku elektroniki.

I’m Good (Blue) jest aktualnie jednym z najpopularniejszych tracków na całym świecie. Po lekko ponad miesiącu liczba odsłuchań w serwisie Spotify wynosi ponad 135 milionów! To naprawdę spektakularny wynik! Jak jest jednak w przypadku kilku oficjalnych remiksów, które stworzyli takie osobistości jak Brooks czy legenda muzyki elektronicznej jaką jest oczywiście Tiesto.

Posłuchaj oficjalnej wersji ostatniego hitu Guetty i Bebe Rehxy!

Remiksy hitu Guetty już tu są

Jakiś czas temu w Internecie pojawił się remiks Cedrica Gervaisa do ostatniego przeboju Guetty w klimatach future rave’u. Kilka dni temu za pośrednictwem oficjalnego kanału YouTube francuskiego producenta mogliśmy dokopać się do osobnych wersji tego utworu od Brooksa czy samego Tiesto. Jak te odsłony wypadają na tle oryginalnego kawałka?

W przypadku Brooksa mamy do czynienia z naprawdę świeżym spojrzeniem na jego styl i całą dyskografię. Holender w tym projekcie zmodyfikował swoje klasyczne brzmienie i stworzył naprawdę ciekawie brzmiący track, którego szczerze mówiąc nie spodziewałem się w takim wydaniu. To zdecydowanie coś nowego dla młodego twórcy z Eindhoven i cieszę się, że poszło to w taką stronę!

Tiesto natomiast zaskoczył mnie jeszcze bardziej. Jego wizja względem I’m Good (Blue) to nawiązanie do twórczości jego aliasu Allure z 2012-ego roku. Właśnie w tamtych czasach dało się usłyszeć sample, które pojawiły się w najnowszym projekcie producenta z Bredy. Czy Tijs poszedł po rozum do głowy i stworzył co zadowoli jego wieloletnich fanów, jak i nowych odbiorców? Kolejny numer i ponowny powrót o 10 lat wstecz coś musi oznaczać. Nie mniej jednak sądzę, że odsłona I’m Good od Tiesto jest jak najbardziej słuchalna, a co najważniejsza pozytywnie zaskakuje!

Posłuchaj remiksu Brooksa w trochę innym stylu niż zwykle!

Tiesto zaskoczył i to w jaki sposób!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →