News

The Prodigy i Chemical Brothers na jednej imprezie!

Amatorzy nart albo snowboardu, którzy jednocześnie uwielbiają muzykę taneczną, powinni poważnie zastanowić się nad wyskokiem w austriackie góry, który bez wątpienia zapamiętają do końca życia. Za dokładnie 21 tygodni i 6 dni odbędzie się kolejna edycja festiwalu Snowbombing. 

Warto być między 7 a 12 kwietnia 2014 w Mayrhofen w Austrii, bo organizatorzy sławnego zimowego festiwalu dobierając gwiazdy postarali się jak nigdy.  Line-up piętnastej edycji Snowbombing powala na kolana – zwłaszcza, jeśli ktoś uwielbia połamane rytmy od żywych legend lat 90., ale nie tylko. Rzadko się zdarza, żeby wśród headlinerów jednej imprezy widzieć zarówno The Prodigy, jak i Chemical Brothers (DJ set). A to nie wszystkie zaskoczenia – poza nimi wystąpią też panowie z Groove Armada, którzy również podbijali świat w tamtych czasach. 


Jeżeli ktoś woli aktualne gwiazdy, dostanie między innymi dwie sławne brytyjskie ekipy Rudimental i Chase & Status. Live acta zagra Four Tet, a didżejskiego seta Sub Focus. Mniej połamane rytmy serwować będą James Zabiela, Nathan Fake (live), BrEaCh i Nina Kraviz. Oraz wielu innych, bo kolejne karty dopiero będą odkrywane! 

Wyobrażacie sobie taki zimowy festiwal np. w Zakopanem? Ktoś się może wybiera do Austrii? Zapowiada się coś naprawdę wyjątkowego!

Snowbombing 2012 – Full Video Snapshot


Snowbombing 2013 – Official Highlights Video

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →