News

The Fabric of Techno koło Nowego Sącza przez 2 dni

To będzie pierwsza edycja imprezy, która planuje być regularnie organizowanym open airem, dużo zależy od Was!

Przybywajcie zatem tłumnie, zwłaszcza jeśli podczas zabawy lubicie raczyć się bardzo różnorodnymi, ciągle zmieniającymi się odmianami technicznego grania. Nazwa w końcu zobowiązuje – pojawiają się w niej słowa „techno” i „fabric” – to drugie kojarzymy z kultowym klubem w Londynie, jedną z najsłynniejszych imprezowych miejscówek w historii. 

Umiejscowiony w południowej części Polski, w miejscowości Barcice koło Nowego Sącza, z bajecznymi górzystymi krajobrazami, doskonałym sound systemem oraz najlepszą muzyką elektroniczną, „The Fabric Of Techno” rozpoczyna w tym roku pierwszą ze swoich cyklicznych, corocznych open-airowych imprez, na których nie może zabraknąć żadnego z fanów muzyki elektronicznej!

Tak piszą organizatorzy, zapowiadają też dwie sceny muzyczne, a na nich „22 sety które zagrają dla was najlepsi DJ’e z Niemiec oraz Polski! Ich występy uatrakcyjnią wizualizacje, światła oraz lasery! Strefa gastronomiczna pozwoli wam nabrać sił do zabawy przez dwa dni naszej imprezy a nasi zaprzyjaźnieni barmani zaserwują wam lane piwo oraz mocniejsze alkohole aby dobre humory nie opuszczały nikogo aż do zakończenia eventu”.

Uwaga, dla raverów przybywających do nas z daleka przygotowane będzie pole namiotowe na terenie festiwalu. 

Kto zagra? Sprawdźcie:

Line-up

1st floor:

Noemi Black
GuestTEkk
Tom Stanzer
Schastn
FreakBrothers
Nimatekk
Sven Vogl
Zahni-Live
Antonio Santorelli
Windeskind
Florian Binaural
Gregor Ostheimer
Mik3-S

2nd floor:

Black Art
DIALOG
Piotr Oley Olesiak
Hezar
Jax1978
Eclipse
Mathias Nova
Rhei
Darus
Able Archer
Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →