Eventpromo

Tego jeszcze nie było: Leszno Sun Festival 2012!

Takiego wydarzenia Leszno jeszcze nie miało! Swego czasu miasto uważane było za mocno tętniące życiem, jeśli chodzi o muzykę klubową, z takimi nieistniejącymi już niestety klubami, jak Relaks czy Fort 47. W samym Lesznie jeszcze nigdy jednak nikt nie podjął się organizacji porządnego festiwalu z dwoma, świetnie obsadzonymi scenami.

W bardzo sympatyczny, wręcz malowniczym miejscu zwanym Ranczem Karina, housowe imprezy na mniejszą skalę organizowane już są od 2004 roku. Każdy prawdziwy miłośnik dobrych groove’ów na pewno o nich słyszał, albo już miał okazję tam pląsać. Od zawsze pojawiali się tam dobrzy, housowi didżeje, a dzięki kulturalnej publiczności panował doskonały klimat. Tak zapewne będzie i tym razem, ale na dużą większą skalę!

Leszno Sun Festival to będzie nie tylko housowe wydarzenie roku w tym regionie, to coś więcej. Impreza, jakiej jeszcze nigdy tu nie było – za konsoletą zamelduje się absolutna housowa czołówka z naszego kraju. Czołowi producenci: Seb Skalski, duety Loui & Scibi oraz Groove Cocktail, i najpopularniejszy polski DJ, tegoroczny rezydent Bora Bora na Ibizie DJ Neevald!

To jednak nie wszystko – na drugiej scenie pozytywne, połamane breakbeatowo-drumowe dźwięki serwować będą m.in. goście z Poznania Breakbeat Propaganda, soczystą dawkę oldschoolowych rytmów obiecał redaktor FTB.pl i Planety Poznań Marcin Żyski, poza tym zagrają też m.in. Creamer i The Motherjackers.

Dla podkreślenia sielankowego, letniego klimatu, przed imprezą odbędzie się turniej siatkówki plażowej, a od 20:45 na dużym ekranie będzie można obserwować, co się dzieje w meczu Polska – Czechy na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej.

Jeżeli jesteście z Leszna i okolic – po prostu musicie być na Ranczu Karina 16 czerwca, wszystkich fanów doskonałego house’u z innych miejsc Polski namawiamy do poważnego zastanowienia się nad tą wyjątkową i niepowtarzalną imprezą. Do zobaczenia w Lesznie na Leszno Sun Festival 2012!  

https://www.facebook.com/LesznoSunFestival


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →