News

Target Arena Festival 2021 już w tą sobotę. Oto najważniejsze informacje

Już w najbliższą sobotę będzie miał miejsce Target Arena Festival Retro Edition 2021. W tym artykule dowiesz się wszystkich kluczowych informacji.


Target Arena Festival 2021, niezbędnik imprezowicza

Pod koniec tych wakacji w Kortoszynie miał miejsce czwarty już w tym roku festiwal z cyklu Target Arena. Eventy dotychczas zaliczają super wyniki między innymi dzięki solidnej obstawie gwiazd. Pozwolę sobie przypomnieć, że na ostatnim wydarzeniu mieliśmy okazję usłyszeć takie osobistości jak C-Bool, Fafaq, CJ Stone czy Matys
Dzięki dobrej passie festiwali długo nie musieliśmy czekać na ogłoszenie daty kolejnego wydarzenia. Następny event z cyklu odbędzie się już w najbliższą sobotę (tj. 27.11.2021) w Ostrowie Wielkopolskim. Cała impreza będzie miała miejsce w obiekcie Arena Ostrów przy ul. A. Kowalczyka zdolnym pomieścić nawet do 5200 osób. 
Czy jej wszystkie miejsca zostaną zapełnione? Na to wygląda, ponieważ w sprzedaży została ostatnia pula biletów. Za miejsce na płycie będziemy musieli zapłacić 79 złotych. By zapewnić sobie miejsce na trybunie VIP musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 119 złotych. Jednak trzeba pamiętać, że są to tylko ceny obowiązujące przy zakupie online.

Przeczytaj też: Audycja 'Identity’ Sander van Doorna w aktualnym formacie zakończona. Co teraz?

Jeśli chcemy zakupić bilet na miejscu musimy się liczyć z kwotą powiększoną o kolejno 11 i 21 złotych. Miejsce na płycie zapewnia uczestnikowi dostęp do imprezy masowej z ogólnodostępnym barem i gastronomią, bez możliwości wstępu na trybuny. Uczestnik z zakupionym biletem VIP ponad przywileje standardowego biletu posiada nieograniczony wstęp na trybuny i dostęp do oddzielnego baru. 
Ponad to taka osoba ma możliwość kupna boksu. Na terenie wydarzenia zostanie wydzielona strefa gastronomiczna, na której można spożywać alkohol. Na scenie będziemy mieli okazję zobaczyć 7 różnych artystów z czego trzech z nich jest gwiazdami światowego formatu. Zaliczają się do nich Peran van Dijk, Marcel Woods oraz gwiazda wieczoru Sander van Doorn.
Jako support zagrają natomiast Avergy, Alex, Quiz czy Hazel. Koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z koncertu. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku

Target One Festival 2021 Official Aftermovie, sprawdź to

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →