News

Szczęśliwa siódemka Paula van Dyka? Zapowiedź albumu 'From Them On’

Matthias Paul – znany Wam pod pseudonimem Paul van Dyk – to 45-letni producent, który od wielu lat jest wymieniany jednym tchem wśród najbardziej cenionych i szanowanych twórców trance. Kilka dni temu niemiecki muzyk pochwalił się w mediach społecznościowych okładką swojego siódmego studyjnego albumu, pt. „From Them On”.

Wytwórnia van Dyka, VANDIT Records, zapowiedziała premierę krążka na październik 2017 roku. W sieci pojawiła się już oficjalna tracklista wydawnictwa, na której odnajdziemy mnóstwo kolaboracji z obecnymi artystami labelu Niemca, m.in.: Alexem M.O.R.P.H.’em, Pierre’m Pienaarem (znanemu starszym miłośnikom gatunku jako P.H.A.T.T.) czy Emanuelem Braveri. Po trzech latach do VANDIT powróci Jordan Suckley, który wraz z Paulem stworzył numer „The Code”. Ogromną gratką wydaje się też utwór „Inhale”, powstały we współpracy z członkami projektu Active Sight – M.I.K.E. Push’em i Fredem Bakerem.   

[TRANCE] Paul van Dyk & Ronald van Gelderen ft. Gaelan & Eric Lumiere – Everyone Needs Love


Paul van Dyk & Pierre Pienaar – Stronger TogetherNa płycie nie zabraknie też solowych produkcji van Dyka, m.in. „Touched By Heaven” (które promowało jego trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku) czy przyjemnie zapowiadającego się outro albumu, pt. „Safe Haven”.

Paul van Dyk – Touched By HeavenPełna tracklista:

01. While You Were Gone (with Vincent Corver)
02. Inhale (with MIKE Push & Fred Baker)
03. Touched By Heaven 
04. I Am Alive 
05. Everyone Needs Love (with Ronald Van Gelderen feat. Gaelan & Eric Lumiere) 
06. Breaking Dawn (with Alex M.O.R.P.H.)
07. Vortex (with James Cottle)
08. The Code (with Jordan Suckley)
09. Stronger Together (with Pierre Pienaar)
10. From Then On (with Leroy Moreno)
11. Fairytales (with Steve Allen)
12. Close Call (with Tristan D)
13. Escape Reality Tonight (Emanuele Braveri feat. Rebecca Louise Burch)
14. Safe Haven 


Co sądzicie o dotychczas opublikowanych utworach z tego wydawnictwa? Który z dotychczasowych albumów Niemca jest Waszym ulubionym? Na Wasze opinie czekamy w komentarzach.Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →