News

Świeży klip od Kyau & Albert

W sobotę w world wide web zadebiutowało kolejne video niemieciego duetu Kyau & Albert, jest to teledysk do numeru ’I Love You’. Ok, tytuł tego utworu nie jest może zbyt oryginalny, żeby nie napisać że jest wtórny, jednak san numer uznawany jest nawet przez fanów niemieckiego duetu za małe przegięcie produkcyjne (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego stwierdzenia).


 


Można zaryzykować stwierdzenie, że ’I Love You’ jest takim samym odchyłem w stronę bardziej trance’owego brzmienia, jakim słynne 'Orange Bill’ było w kontekście pomysłowego i łamiącego jakieś tam przyjęte standardy brzmienia. Sam klip jest kompilacją nagrań występów niemieckiego duetu w różnych częściach świata i stanowi swojego rodzaju hołd złożony wszystkim fanom obecnym podczas imprez z udziałem Kyau & Albert.Następne wydawnictwo należącego do nich labelu Euphonic to EPka Cressidy zatytułowana po prostu ’2010′, której recenzję na pewno zobaczycie wkrótce na łamach FTB.pl.


Miło nam jest również poinformować jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż ten duet zagości po raz kolejny do Polski i to już niebawem bo 23 Stycznia. Jako headlinerzy wystąpią podczas XII Urodzin w klubie Ekwador w Manieczkach. Pozostaje Nam tylko czekać na ich wizytę a w między czasie delektujmy się najnowszą produkcją Kyau & Albert.


 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →