News

Świeże klipy: Tocadisco, LL, Katy B, Breakage i Poolside

Pakiet do słuchania i oglądania zarazem. Pięć nowych klipów, reprezentujących pięć zupełnie różnych gatunków muzyki tanecznej. Od hałaśliwego electro po klimatyczny slow motion house…Zaczynamy od gościa, który ma wśród Was najwięcej fanów z całego tego towarzystwa. Niedawno prezentowaliśmy Wam kawałek Tocadisco „Alright” w wersi dub, znanej z jego ostatniego występu na Godskitchen. Właśnie ukazuje się pakiet z remiksami (m.in. Umka!) oraz oficjalna wersja radiowa wraz z teledyskiem. Chyba nie mielibyśmy nic przeciwko temu, żeby klip zaczął gościć na antenach muzycznych telewizji, bo kawałek prezentuje się bardzo sympatycznie.


Dodatkowo zawiera optymistyczne życiowe przesłanie: „Wszystkie te rzeczy, które nie wyszły ci tak, jakbyś chciał, nagle wychodzą ci na dobre”.Teledysk Laidback Luke’a ze Steve’em Aoki prezentowaliście już na forum. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie widział, załączamy tutaj. Mała electro-masakra w wykonaniu tych dwóch panów, plus równie wybuchowy klip. Miło będzie odpocząć po nim przy kawałku i teledysku Poolside – to ostatni faworyt Aeroplane’a. Nad wyraz spokojny i wolny housik z obowiązkową ostatnio acidową partią na deser.Na zakończenie dwa klipy z dwoma kobietami w rolach głównych.


Oba te kawałki łączy jeszcze coś jeszcze – oparte są na intrygującym schemacie: zwrotka w rytmie housowym, a potem połamany refren.


Sprawdźcie numer Breakage z wokalistką Jess Mills, a następnie najnowszy klip promujący debiutancki album Katy B. Eksperci przewidują, że to będzie w przyszłym tygodniu numer jeden na liście singli w Wielkiej Brytanii. Cała Anglia czeka już na album „On a Mission”, który ukaże się 4 kwietnia i który wyprodukowali panowie z Magnetic Man.


Miłego oglądania!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →