Eventpromo

Swedish House Mafia zagra na Ultra Europe i… na Open’erze!

100 tysięcy biletów sprzedanych na 3 eventy w ich rodzimej Szwecji, a konkretnie w Sztokholmie to nie wszystkie tegoroczne atrakcje, jakie czekają fanów wspólnego projektu Axwella, Steve’a Angello i Sebastiana Ingrosso. 
Fiński Weekend Festival zapowiedział już, że Szwedzka Mafia pojawi się również u nich, ponadto mają być ozdobą największych festiwali w rodzaju Tomorrowland czy Ultra. Jak się okazuje hasło Ultra nie było skierowane konkretnie w stronę Miami, bo na stronie ultraeurope.com wita nas flasz z trzema charakterystycznymi kropkami, jednoznacznie odwołującymi się do SHM.
Festiwalowicze Ultra Europe już świętują, wielu wahających się do tej chwili właśnie podjęło decyzję o wyjeździe do Splitu. Wygląda na to, że plakaty ze słowami SPLIT i reklamą Nike kojarzoną ze Szwedami, które pojawiły się kilka dni temu rzeczywiście zwiastowały zapowiedź występu Trzech Sławnych Szwedów w Chorwacji! Czy u Was również zmienia to plany odnośnie tegorocznych wakacji? Ultra Europe 2019 odbędzie się 12,13 i 14 lipca, już niebawem będziemy mieli dla Was informacje odnośnie aktualnej oferty wyjazdu z niezawodną ekipą Ultra Party Camp. 
EDIT: Wiadomość z ostatniej chwili! Jak się okazuje festiwali, na których wystąpi SHM będzie dużo więcej – jeden z nich odbędzie się w… Polsce! Właśnie Open’er ogłosił kolejnych artystów tegorocznej edycji i Swedish House Mafia również jest w tym towarzystwie – jedziecie do Gdyni? 

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →