News

Swedish House Mafia prezentują: Jak stracić miliony na jednym występie?

Jak dużą cenę trzeba ponieść, żeby nie zawieść swoich fanów? O tym przekonali się Swedish House Mafia przy okazji swojego występu w Los Angeles.


Najbardziej wyczekiwane show Swedish House Mafii z ogromnymi stratami

W miniony weekend legendarni Swedish House Mafia zagrali na Banc Of California Stadium w Los Angeles w Kalifornii i biorąc pod uwagę to, że grupa rozeszła się w 2012 roku, było to jedno z najdłużej planowanych show w karierze artystów. Powrót do miasta aniołów od samego ogłoszenia koncertu spotkał się z niewyobrażalnie dużym zainteresowaniem ze strony fanów, gdzie końcowo przy okazji ich występu został zapełniony niemal cały stadion.

Przeczytaj także: Policyjny raport z Burning Man 2022 – jedna osoba nie żyje, szesnaście aresztowanych

Wszystko jednak byłoby zbyt piękne, żeby obyło się bez komplikacji. W Los Angeles naprawdę rzadko pada deszcz, ale pochmurna pogoda postanowiła odwiedzić to miasto, tak samo jak przy okazji poprzedniego występu trójki przed rozejściem się. W trakcie ich koncertu obsługa sceny była coraz bardziej niezadowolona z powodu deszczu i zbierającej się wody, która jak wiemy, z elektroniką nie stanowi najlepszego połączenia. 
Biorąc pod uwagę to, jak długo sam występ był przygotowywany i patrząc na liczbę osób, która z zamiłowaniem bawiła się do muzyki zaserwowanej przez trio, absolutnie nie było mowy o przerwaniu tego, po co wszyscy tak naprawdę się tam zebrali. Poskutkowało to jednak stratami, z którymi zespół zajmujący się produkcją koncertów tria będzie musiał sobie poradzić.
Swedish House Mafia kazali swoim fanom tańczyć w strugach deszczu, pomimo tego, że ich zespół błagał ich o skrócenie imprezy, aby zachować sprzęt wart miliony dolarów. Źródła bliskie grupie mówią nam, że ich zespół wręcz błagał chłopaków o wcześniejsze zakończenie imprezy przy kilku okazjach, aby zachować sprzęt, jednak oni nalegali, aby kontynuować grę dla swoich fanów. Powiedziano nam, że w rezultacie wart miliony sprzęt audio i sceniczny będzie musiał zostać naprawiony lub całkowicie wymieniony – źródło TMS.
Koncert w Los Angeles był największą imprezą na świeżym powietrzu, jaka do tej pory odbyła się w ramach trasy. Aby to podkreślić, SHM dodali nawet więcej efektów do miejsca koncertu specjalnie na ten stadionowy występ, co skutkowało jednak ogromnymi stratami w sprzęcie, który musiał być gotowy do zagrania następnego koncertu kilka dni później. Jak oceniacie zachowanie SHM? Czy oddanie fanom można przeliczyć na jakąkolwiek kwotę pieniędzy? Dajcie nam znać na Facebooku.

Zobacz fragment występu Swedish House Mafia z Banc of California Stadium

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →