News

Swedish House Mafia odwołują KOLEJNE przystanki trasy „Paradise Again”. Co z Polską?

Za moment rozpoczyna się Paradise Again, trasa koncertowa szwedzkiej grupy. Od lipca do listopada Axel, Sebastian i Steve zwiedzą takie kraje jak np. USA, Wielką Brytanię, a nawet Polskę. Wystąpił jednak dość poważny problem odnośnie nadchodzących występów. Jakiej skali i czego dotyczy? Przekonajmy się!


Szwedzi rezygnują z kolejnych koncertów!

Jakiś czas temu Swedish House Mafia powrócili zarówno na scenę imprezową, jak i producencką. Ich powrót wydawał się być jak z bajki, a hype nieprzerwanie narastał. Problem jednak w tym, że niektórzy z dawnych fanów grupy mogli zupełnie o nich zapomnieć. Tak prawdopodobnie stało się za Oceanem, ponieważ ekipa odpowiedzialna za trasę koncertową SHM postanowiła odwołać trzy nadchodzące koncerty zespołu z uwagi na bardzo małe zainteresowanie. Szwedów nie można będzie zobaczyć w New Jersey, Minnesocie i Arizonie.

Mało tego, że odwołano trzy imprezy, a z tego jedną w naprawdę dużym amerykańskim mieście, to przedstawicieli Swedish House Mafii znacznie obniżyli ceny wejściówek np. na koncert w Denver, gdzie promocja” na miejsca przed sceną wyniosła 180 dolarów (z 329$ na 150$). Nie wiadomo jednak, co z innymi imprezami i jakie jest na nie zainteresowanie. Wiemy jednak, że fani szwedzkiej grupy są naprawdę zaniepokojeni tymi wiadomościami. Oprócz wcześniej wymieniowych dat zostało jeszcze siedemnaście innych przedsięwzięć związanych z Paradise Again w Ameryce Północnej.

Takich brzmień niestety zabraknie w Phoenix, Saint Paul i East Rutherford

Co z Polską i innymi występami w Europie?

Jak dobrze wiemy, Swedish House Mafia odwiedzi również nasz kraj, a dokładniej Kraków 21 października. Wszystko odbywać się będzie na sławetnej Tauron Arenie. Pytanie tylko, czy na pewno? W związku z odwołaniem trzech koncertów w Stanach pojawiły się spekulacje odnośnie pojawienie się grupy w Polsce. Czy nasi rodacy do tej pory spełnili oczekiwania managerów SHM i wykupili odpowiednią liczbę wejściówek, żeby wydarzenie nie zostało odwołane? Na ten moment wiemy, że takowy występ się odbędzie i jak na razie nie ma powodów do obaw.

Europejscy fani SHM nie mają się czego bać, bo jak widać wszystkie daty w takich krajach jak Niemcy, Dania, Norwegia czy właśnie Polska nadal znajdują się na oficjalnej stronie szwedzkiej grupy i prawdopodobnie nie zanosi się na to, by zostały one usunięte. Mimo niesnasek w tym temacie nadal możemy się spotkać z dużym hypem na cały projekt Paradise Again. Axwell, Ingrosso i Angello to pionierzy muzyki EDM, a ich postacie znane są na całym świecie i szczerze wątpię, że ich nadchodząca trasa koncertowa miałaby okazać się fiaskiem.

Tak właśnie będzie wyglądać tracklista koncertów na Paradise Again

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →