News

Swedish House Mafia odwołała kilka ważnych występów w Europie. Co z Krakowem?

Trzeba przyznać, że większość z nas spodziewała się nadejścia takiej informacji. Po odwołaniu trzech występów w Stanach Zjednoczonych Swedish House Mafia postanowili odpuścić też występy w kilku europejskich krajach, a w tym kilku największych miastach Europy. Jakie informacje dostaliśmy na temat koncertu zespołu w Krakowie? Przekonajmy się!


Swedish House Mafia. Niepowodzeń ciąg dalszy

Trasa koncertowa Paradise Again miała przypieczętować powrót legendarnego szwedzkiego trio na scenę muzyki elektronicznej. Jakiś czas temu pisaliśmy o odwołaniu przez nich trzech koncertów w Stanach Zjednoczonych, a mianowicie w New Jersey, Minnesocie i Arizonie. Kolejnym niepowodzeniem były straty materialne, które tak naprawdę Axel, Sebastian i Steve sami wyrządzili. Wszystko z powodu nieodpowiednich warunków pogodowych i złych decyzji ze strony grupy, która kontynuowała występ pomimo przestróg zespołu producenckiego.

Wychodzi na to, że to nie koniec złych wiadomości na temat Swedish House Mafii, a tym bardziej pechowego Paradise Again. Odwołane zostały kolejne przystanki trasy, a teraz tyczą się one występów w Europie. Czy my jako polscy fani EDM-u powinniśmy się bać o koncert w Krakowie? Powodów do obaw nie ma, ponieważ nie został on przez SHM odwołany. Z dat touru zniknęły takie miasta jak Wiedeń, Frankfurt nad Menem, Berlin, Hamburg i fińskie Tampere. Szwedzi zrezygnowali z aż trzech eventów w Niemczech, a pamiętajmy, że trio miało się tam pojawić pięć razy.

Rozpiska koncertów Swedish House Mafii w Europie wygląda teraz następująco:

29 września – Manchester (Anglia)
30 września – Glasgow (Szkocja)

2 października – Londyn (Anglia)
6 października – Dublin (Irlandia)
8 października – Birmingham (Anglia)
10 października – Paryż (Francja)
14 października – Madryt (Hiszpania)
15 października – Lizbona (Portugalia)
18 października – Mediolan (Włochy)
19 października – Zurych (Szwajcaria)
21 października – Kraków (Polska)
22 października – Praga (Czechy)
25 października – Kolonia (Niemcy)
27 października – Monachium (Niemcy)
29 października – Antwerpia (Belgia)
31 października – Amsterdam (Holandia)

9 listopada – Kopenhaga (Dania)
11 listopada – Oslo (Norwegia)

Ciekawych dat jak widać nie brakuje, jednak niemieckich fanów Swedish House Mafii bardzo musiała zaboleć informacja, że aż trzy występy ich ukochanego zespołu zostały odwołane. Nasz zachodni sąsiad stracił eventy w swoich dwóch największych miastach. Przykrą wiadomością jest też to, że Alesso od pewnego momentu nie jest już częścią trasy Paradise Again i oprócz braku odpowiedniego supportu znikają też chęci organizowania całych wydarzeń z uwagi na małe zainteresowanie. Niestety, przyszły takie czasy, że nawet takim gwiazdom nie opłaca się występować w niektórych miejscach. Niewiarygodne, ale prawdziwe…

Występ Swedish House Mafii w Krakowie nie jest zagrożony

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →