News

Startuje sprzedaż biletów na Creamfields 2023 – szczegóły

Popularność Creamfields w porównaniu do innych gigantów festiwalowych rośnie szybciej niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Jak nie przegapić okazji na kupienie biletu? Sprawdź!


26-lecie wydarzenia z największym dotychczasowym zainteresowaniem

Reputacja Creamfields jako festiwalu i marki rośnie z roku na rok. W zeszłym roku na Creamfields przybyło więcej ludzi niż kiedykolwiek, a Creamfields South przyciągnęło jeszcze większe tłumy, aby uczcić 25-lecie festiwalu. W 26. roku istnienia wydarzenia popyt jest największy, czego dowodem jest ilość osób zapisanych do kolejki po bilety trzykrotnie przewyższająca pojemność samego festiwalu.

Przeczytaj także: Po STMPD RCRDS czas ponownie na Monstercat! Czy Mick Mazoo to przyszłość polskiej sceny klubowej?

W ostatniej edycji mogliśmy oglądać artystów takich jak David Guetta, Fatboy Slim, Armin van Buuren, Eric Prydz i prawie każde inne wielkie nazwisko, jakie można sobie wyobrazić wśród czołówki sceny EDM. Edycja w 2023 roku kontynuuje tę imponującą listę artystów i oferuje nowy skład, który trzeba zobaczyć, aby uwierzyć, z jakim rozmachem wyszli do nas organizatorzy. Wszystko po to, aby zaoferować możliwie najlepszą imprezę każdemu chętnemu wzięcia w niej udziału, a tych z pewnością nie zabraknie. 

Creamfields 2023 wymarzonym końcem wakacji

Kolejna edycja Creamfields odbędzie się w dniach 24-27 sierpnia jako konkretne zakończenie wakacji, przez co pomimo jeszcze dość sporego zapasu czasowego większość z niecierpliwością wyglądała za oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży biletów. Dwa dni temu sam organizator wstawił miniporadnik, który przedstawia, jak zarezerwować sobie możliwość udziału w wydarzeniu oraz w jaki sposób nie przegapić sprzedaży. 
Ta rozpoczęła się dzisiaj i powiedzieć, że bilety znikają z rekordową prędkością, to zbyt duże umniejszenie. Wszystko za sprawą zdecydowanie bardziej przychylnego systemu płatności, w którym to możemy zarezerwować swój bilet i rozłożyć całą kwotę na 10 równych rat, co dla budżetu domowego nie będzie tak zauważalnym ciosem jak w przypadku całości. 
Sami organizatorzy otwarcie mówili o przyszłej edycji festiwalu jako o rekordowo szybkim sell-oucie i już teraz można przyznać, że się nie mylili, bo w zaledwie pół godziny od rozpoczęcia sprzedaży zniknęły wszystkie dostępne pakiety silver i opcje Dreamfields. Sprzedaż rozpoczęto o godzinie 10 czasu polskiego i wiele wskazuje na to, że zakończy się ona jeszcze przed końcem weekendu, dlatego wszystkich chętnych wzięcia udziału w największej dotychczasowej edycji Creamfields odsyłam na stronę tutaj. Śpieszcie się, bo bilety znikają w zatrważającym tempie, a sama przyszłoroczna edycja imprezy pod każdym względem przejdzie do historii. 

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →