News

Start serwisu – WITAMY!

Witamy serdecznie w najnowszym wydaniu Wortalu Muzyki Klubowej FTB.pl. Poprzednia wersja była z Wami od 3 czerwca 2002 roku, czyli przez prawie 1,5 roku. Pół roku później rozpoczeliśmy pracę nad kolejną odsłoną, ze względu na braki i niedoskonałości serwisu. W międzyczasie trafiły się dwie „przeprowadzki” z przyczyn od nas niezależnych oraz zmiana forum (ze względu na włamanie tureckiego pseudohackera ;). Wartość merytoryczna serwisu raczej spadała niż wzrastała, ale mimo to wierni klubowicze pozostali przy nas, co nas bardzo cieszy. Właśnie ta świadomość, że FTB jest nie tylko kolejną stroną internetową, ale miejscem, gdzie chętnie spędzacie czas napędzała nas w tym marszu do przodu. Nie pozwalała zrezygnować i zaprzestać dążenia do celu. A tym celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy wielbiciel wszystkiego co związane z muzyką klubową znajdzie wszystko czego potrzebuje.


Jakie jest nowe FTB?


Na pewno inne… serwis zbudowany jest w nowatorski sposób, co z pewnością zauważycie na pierwszy rzut oka. Czy się sprawdzi? Czas pokaże…


Póki co, to tyle… jest za 3 minuty 20, a jakiś wstępniak musi być.


Na koniec chciałbym jeszcze podziękować wszystkim wytrwałym, którzy byli z nami od tak wielu miesięcy i są nadal oraz wszystkim tym, dzięki którym to co macie przed sobą by nie powstało, a w szczególności mojej ukochanej dziewczynie – Mai.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →