News

SOHO.pl- Kolejni artyści…

Jak zapewne wielu z Was wie, coraz większą rolę w dystrubucji materiałów fonograficznych m.in. płyt CD z nagraniami muzycznymi, zajmuje tak ogromne medium jakim niewątpliwie jest Internet.


Nie mówię tu bynajmniej o nielegalnych procederach, jakie na każdym kroku można znaleźć w sieci. Tysiące stron z pirackimi kopiami albumów, singli; programy do wymiany plików- to wszystko przyprawia artystów oraz ich promotorów o coraz więcej siwych włosów.


Coraz częściej możemy spotkać w globalnej sieci serwisy oferujące kupno legalnych plików MP3. Zasada jest prosta: płacisz za to co chcesz – słuchasz tego czego chcesz – i to wszystko legalnie. Tym samym wspiera się wykonawców udostępniających w taki sposób swoje zasoby muzyczne. Stosunkowo od niedawna można także legalnie kupować muzykę w „polskiej sieci”. A to za sprawą serwisu SOHO.pl.Serwis SOHO.pl jest jednym z pierwszych tego typu serwisów internetowych działających na Naszym rynku, i jako jeden z pierwszych boryka się z wieloma przeszkodami m.in. brak zaufania ze strony odbiorców, jednak coraz więcej osób przekonuje się, a serwis rozwija się co ogromnie cieszy.


Obecnie można tam już znaleźć: 381 kompletnych płyt, 4647 plików MP3, 408 wykonawców.. i codziennie dochodzą nowi. Nas przede wszystkim powinno cieszyć jedno- można tam znaleźć polskich wykonawców muzyki klubowej. Jakich ?? A takich jak: ENCLAVA, CCT vs C_04, East Clubbers, HypeRavers, Mayflower, Outlive! … oraz od niedawna także Deimos and Relative oraz Kai del Noi. Dokładnie tydzień temu podpisane zostały umowy, i na ich podstawie można już całkiem legalnie nabyć takie numery jak:
Deimos and Relative  • Deimos and Relative- Crazy Town [Live RMX]
  • Deimos and Relative- Do you belive in shame


Kai del Noi  • Kai del Noi- Back to Africa 2005
  • Kai del Noi- The Melody

Mamy nadzieję, że Wy także przyczynicie się do rozwoju tego rynku muzycznego i że Naszym wspólnym wysiłkiem te działania przyniosą odpowiednie rezultaty. Linki zarówno do strony serwisu SOHO.pl jak i do działów wyżej wymienionych wykonawców znajdziecie w załączniku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →