Eventpromo

Simon Patterson i Airwave na I Love New Year, zmiana w Line-upie.

Za dokładnie 7 tygodni przywitamy rok 2013, a co za tym idzie przed nami kolejna edycja I Love New Year. Czy Wy tez macie wrazenie, ze czas szybko leci?

Mamy dzisiaj dla Was 2 informacje związane z w.w wydarzeniem.

Po pierwsze, tak jak już pewnie podpowiedział Wam tytuł artykułu, chcielibyśmy z wielką radością oficjalnie potwierdzić występ Simona Pattersona!

Po drugie, jesteśmy zmuszeni przełożyć występ Omnii na jeden z kolejnych naszych eventów. Ponieważ czasu do imprezy pozostało już niedużo, już teraz podajemy Wam artystę, który zastąpi Ukraińca. 

Nie lada gratka dla wszystkich fanów trance’u przez duże „T”. 

W hali Arena podczas I Love New Year wystąpi: AIRWAVE!


Urodzony w 1977 roku Laurent Veronnez. Już w wieku 7-miu lat odkrył w sobie talent muzyczny. Inspirowany muzyką lat 80-tych i 90-tych i wykonawcom takim jak Kraftwerk, Jean Michel Jarre czy Orbital coraz bardziej zagłębiał się w tajniki sztuki muzycznej.
Jego pierwszym międzynarodowym sukcesem było wydanie w 1996-tym roku utworu „I want to believe”(od tego czasu wydał ponad 500 numerów!!!) supportowanego przez takie nazwiska jak Paul Oakenfold, Sasha, oraz jeszcze wtedy dopiero wschodzącej gwiazdy – Dj’a Tiesto. 
Dzięki oddaniu swojemu wyjątkowemu stylowi ma wielu wiernych fanów na całym świecie.
Współpracował z takimi nazwiskami jak Yves Deruyter, M.I.K.E., Armin Van Buuren, Ferry Tale, Marcus Schulz czy John 00 Fleming, a to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Airwave, którego bez wątpienia można nazwać pasjonatą tego co robi jest już na muzycznym rynku ponad 20 lat. Ostatnie miesiące obracają się w Okół „Dark Lines” – najnowszego albumu artysty (wydanego w JOOF Recordnigs), którym udawania, że nie ma zamiaru dopasowywac się do trendów, zostaje sobą, co w dzisiejszych czasa zdarza się dość rzadko 
Występ Airwave będzie więc z pewnością bardzo ciekawym doświadczeniem!

Jednocześnie chcieliśmy podziękować wszystkim aktywnym forumowiczom za podanie swoich „typów” do tegorocznego New Year Power Hour. Prace nad miksem już trwają.

A oto osoby, które za swoją inicjatywę i pomoc otrzymują bilety standard na ILNY 2012/13:
Blend
Piciuch
19Addrian89
Sztefi
Kame84
Gratulujemy!


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →