News

Set tygodnia: Wojciech Tuszyński

I znowu dobra wiadomość dla kochających melodie i przestrzenne, trancowo-progresywne klimaty. Set tego tygodnia to ostatni miks Wojciecha Tuszyńskiego, konkretnie jego ostatnia audycja „Electron 013”. Po godzinie grania Wojtka macie tu też gościnny set Alana Made’a (a potem powraca Tuszyński), który jednak traktujemy tu jako ekstra bonus i to nie o nim będziemy pisać (chociaż warto posłuchać jego wybuchowej, szalonej mieszanki w stylu Boys Noize!)  Wojtka stałym bywalcom nie trzeba przedstawiać – kto interesuje się polskim trance’em od dawna już mu kibicuje. DJ i producent ma na swoim koncie wydania jako Twister, jako Vojt van Twistigen i jako Wojciech Tuszyński. Lista labeli, w których wydawał, wygląda bardzo sympatycznie: Musical Madness, Shah Music, Spinnin’, Fektive…

Co do samego seta – znów zapewne opinie będą podzielone. Marudzić mogą ci, którzy mają uwagi do miksowania ze sobą muzyki z różnych stylistyk. Zwłaszcza disco-house „Stars on 45” wydaje się tu czymś z innej bajki, zwłaszcza, że po nim pojawia się rozmarzone „Hypnosis”. Poza tym znajdziecie tu też polskie akcenty – poza muzyką samego Wojtka, znalazło się kilka minut dla wspólnej produkcji Nitrousa Oxide’a i P.A.F.F.-a „Plum Plum”.
Reasumując secik może przypaść do gustu zwłaszcza tym, którzy od lat mają słabość do trance’u, ale wolą, gdy nie jest to typowy uplifting trance, tylko coś …innego. Niepozbawionego jednak motywów wokalnych, przyjemnych linii melodycznych, pulsujących basów i energii.


Wojciech Tuszynski 'Electron 013′01. Lurance – Monument (Intro Mix)
02. Vinny Troia feat. Jaidene Veda – Do For Love (Matt Lange remix)
03. Michael Cassette – Crockett’s Theme (Original Mix)
04. Stars on 45 – Stars on 45 (Olav Basoski remix)
05. Taras Bazeev – Hypnosis (Original Mix)
06. Nitrous Oxide & P.A.F.F – Plum Plum (Original Mix)
07. JES – Awaken (Inpetto remix)
08. Wojciech Tuszynski – Ines (Original Mix)
09. Norman Doray & David Tort – Chase The Sun (Original Mix)
10. Tigran Oganezov – Flashback (Original Mix)
11. Estiva – Make A Wish (Original Mix)
12. Dj Govenror – Shades of Grey (Original Mix)

Alan Made:
n/a

Back with Wojciech Tuszynski:
01. Wojciech Tuszynski – Stab (Original Mix)
02. D-Mad – We Have It (Broning remix)
03. Leventina – Reborn (Original Mix)
04. Ali Wilson & Matt Smalwood – Morph (Original Mix)
05. Marco V – Contour (David Amo & Julio Navas remix)
CLASSIC: 06. Rone – Flesh (Sasha in2volver remix)
P.S. Przypominamy raz jeszcze, że by mieć szansę na seta tygodnia wystarczy założyć sobie profil DJ-a, a potem w zakładce sety wrzucić seta, konkretnie podać link do miksu. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej skompresować całość do mniej niż 100 MB i załadować np. na zippyshare. Wtedy najchętniej społeczeństwo ściąga :).
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →