News

Set tygodnia: Inox

Pokażcie mi w Polsce DJ-a, który gra więcej imprez w roku będąc „DJ-em objazdowym”, niż gdyby miał być rezydentem. Takich ludzi w naszym kraju nie ma wiele. Jednym z nich jest Waldemar Inox ex. Czopka Kaczmarek – DJ, menedżer, a także koordynator i nauczyciel szkoły FTB DJ School…

Jeśli sądziliście do tej pory, że zagranie seta na jednej imprezie jest męczące, a dwie są wyczynem iście tytanicznym i niewyobrażalnym, pragniemy uświadomić Was, iż Waldkowi zdarza się czasem wystąpić w trzech miejscach jednej nocy, za każdym razem dając z siebie wszystko i zostawiając przysłowiowe krew, pot i łzy, a także wielki wór pasji i zaangażowania w każdym z nich.

Każdy, kto choć raz miał przyjemność widzieć go, grającego na imprezie, wie, że największym jego atutem są niespożyte siły, ogromna żywiołowość oraz niespotykane wyczucie parkietu. Niektórzy z malkontentów wypomnieć mu mogą brak spójności w setach, my zaś odwrócić musimy kota ogonem i rzucamy słowo-klucz, którego nie użyjemy w przypadku dziewięćdziesięciu procent DJ–ów w Polsce: spontaniczność.

Ale naszym celem nie jest napisanie drugiej jego biografii – znajdziecie ją w profilu, DJ-a, do którego link poniżej. Zapraszamy za to do odsłuchania seta, w którym znajdziecie niespotykanie szeroki przekrój muzyki house. W repertuarze swoim Inox zgrabnie łączy dwa światy – „komercyjny” oraz ten „ambitny”, przez co w jego występach każdy znaleźć może coś dla siebie. Nie inaczej jest tym razem. Sprawdźcie zresztą sami!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →