News

Set tygodnia: Groove Cocktail!

Dostałem ostatnio wiadomość z pytaniem „czy jest jakakolwiek szansa, żeby mój set został setem tygodnia na FTB?”. Odpowiedź znacie – oczywiście, że jest taka szansa, wystarczy, że macie profil didżejski na FTB, wystarczy, że w zakładce „sety” wkleicie link do Waszego ostatniego secika. Wtedy pojawia się on w dziele „sety” i mamy okazję go posłuchać. Jeśli w danym tygodniu wyda nam się ciekawszy od innych – macie seta tygodnia.

Nie ma znaczenia, w jakim gatunku utrzymany jest Wasz miks – mieliśmy ostatnio mocne techno, electro-house, trance, tym razem postawiliśmy na delikatne housowe dźwięki od Groove Cocktail. Dawno nie mieliśmy od nich świeżych, produkcyjnych newsów, mamy nadzieję, że szykują coś wielkiego. Podczas oczekiwania na nowe produkcje i remiksy, zasłuchaliśmy się w ich ostatnim secie.

Już nazwy labeli powiedzą Wam wiele, nawet jeśli nie będziecie ich kojarzyć z konkretną muzą czy artystami: Soul Deluxe, Nocturnal Groove, Purple Music, Swing City – czyż nie są sugestywne i nie mówią nam wiele o charakterze tej muzyki? Esencja housowego feelingu, skarbnica poruszających melodii i kołyszących rytmów. Nie ma możliwości, żeby ktoś nie docenił klimatu, nawet jeśli dla kogoś będzie ciut za mało mocy. Świetne brzmienia, świetny dobór dźwięków, czysta radość ze słuchania – polecamy ściągnąć tego pięknego seta na dysk, na pewno się kiedyś przyda!

Spis utworów:

01. Steven Stone & Nicole Mitchell – No Lies (Original Mix) [Soul Deluxe]
02. Shane D. & Keith Thompson – Where I’m Comin’ From (Original Mix) [Look At You]
03. Frankie Knuckles pres. Directors Cut & Jamie Principle – Your Love (URH Remix) [Nocturnal Groove Digital]
04. Grant Nelson – Stealing Love (Original Mix) [swing City]
05. Nightrhymes – Music & Harmony (Main Mix) [Purple Music]
06. Sasha Alazy – Alright (Seb Skalski Remix) [Diamondhouse]
07. Ray Paxon – Deep House (Inside Me) (Shane D. Remix) [Purple Tracks]
08. Hallex.M – Mi Casa (Juan Di Lago Remix) [United Music]
09. Eman & Doc Link – The Meaning Of Living (Imaani Brown Remix) [Liberate]
10. Studio Apartment – Hide Out (Tiger Stripes Remix) [Apt. International]


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →