News

Set tygodnia: Ann-D

Jak co poniedziałek mamy dla Was seta tygodnia. Po dłuższej przerwie czas na kobietę. Ann-D pochodzi ze Śląska, ale na jej występy możecie trafić w klubach całej Polski i nie tylko – współpracuje z FTB DJ Team, ale też z agencją bookingową zrzeszającą wiele didżejek z różnych krajów Europy – DeeJanes.
„W 2005 zaczęła regularna zabawę za sterami konsolety, w pierwszej kolejności były to jednak odtwarzacze CD, szybko opanowała łączenie teorii z praktyką i po 6 miesiącach ćwiczeń w pobliskim klubie, pod okiem znajomych, zagrała oficjalną imprezę z jej udziałem w klubie Hopla w Mszyńcu. Po dwóch latach, postanowiła zakupić gramofony i rozpocząć naukę na sprzęcie, który jest źródłem jej hobby” – to można wyczytać w jej oficjalnej biografii.


Warto dodać, że w 2007 roku startowała w Mistrzostwach Polski DJ-ów, w których udało jej się osiągnąć spory sukces – została vicemistrzem!


Po tym wydarzeniu jej kariera jako didżejki rozkręciła się na dobre. Jeszcze dwa lata temu aktualne były słowa z jej bio: „kocha melodyjny house, który zawsze wywołuje uśmiech na jej twarzy, między innymi funky, vocal, disco”. Teraz Ann-D gra dużo głębiej, bardziej groovy, nadal sięga po house, ale mniej w nim „funky & vocal”, a więcej różnych odmian tech-house’u.Jeśli jesteście na bieżąco z takimi klimatami, nieobce Wam będą takie nazwy, jak: Reboot, Kaiserdisco, Super Flu czy Loko albo Lutzenkirchen. Ich wszystkich znajdziecie w trackliście seta „Inspired by Island”, który powinien Was solidnie rozkołysać i rozchmurzyć umysły zmęczone jesienną aurą za oknami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie godzinki z najnowszym setem Ann-D. Życzymy przyjemności i czekamy na opinie.Oto tracklista:


Ann D – Inspired by island 


1.Juana Molina – Un Dia (Reboot rmx)
2.Gabriel Rocha – black jungle
3.Pablo Cahn – Elle
4.Loko – Kixa
5.D-Unity – sex on plane
6.Tomcraft – room414 (Tube&Berger rmx)
7.ardalan, justin martin – mr. Spock
8.andhim – patty sue (super_flu_suncreams_remix)
9.Kaiserdisco – Jaana
10.lutzenkirchen – on the dance floor
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →