News

Sensation White Polska 2006. Zdjęcia i plan Hali + FILM!!

Dokładnie za 4 dni odbędzie się pierwsza polska edycja najbardziej prestiżowej imprezy klubowej na świecie – Sensation White. W związku z tym prezentujemy garść najważniejszych informacji dot. imprezy.


Produkcja imprezy już się rozpoczęła. Z racji tego, że Wortal FTB.pl uczestniczy w produkcji imprezy poprzez budowę sceny FTB White Stage w nadchodzącym tygodniu będziemy Wam prezentować codzienne fotorelacje z przebiegu przygotowań do tego wielkiego wydarzenia prosto z Hali Ludowej we Wrocławiu.


Sensation White 2006


Szatnia


Ze względu na to, iż Hala Ludowa nie posiada szatni Agencja Essence Music postanowiła wybudować przy wejściu głównym namiot o wymiarach 30 x 40 m², w którym będzie ona zorganizowana. Namiot będzie monitorowany, ogrzewany, chroniony, umiejscowione w nim zostaną przebieralnie. Będzie można tam pomieścić odzież dla 10.000 ludzi. Przy obsłudze pracować będzie 30 osób.


Informujemy, że przed skorzystaniem z szatni trzeba będzie zakupić w kasach przed namiotem żeton w cenie 3 złotych. Przechowanie każdej pojedynczej rzeczy (np. plecaka lub kurtki) kosztować będzie 1 żeton. Przebieralnia w cenie żetonu. Cena szatni nie jest niska, lecz koszt zorganizowania całej infrastruktury jest duży i na pewno się nie zwróci.


Szatnia w dniu 28.10 będzie czynna od 18:00 do godziny 8:00 (starego czasu).


Szczegółowy regulamin szatni będzie wywieszony na jej terenie.


Kilka uwag:  1. W przypadku zagubienia na imprezie numerka odebranie własnych rzeczy będzie możliwe dopiero po zakończeniu imprezy czyli o 7:30 (według starego czasu).
  2. Prosimy nie pozostawiać żadnych cennych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator szatni nie będzie brał za nie odpowiedzialności.
  3. Szatnia nie będzie prowadziła depozytu.
  4. Korzystający z szatni powinni zapoznać się z jej regulaminem.
  5. Szatnia będzie ubezpieczona.

W szatni będzie można także nabyć białe koszulki Wortalu FTB.pl z limitowanej edycji „White edition” (więcej informacji o koszulkach w naszym Sklepie).


Toalety


Toalety będą płatne. Koszt jednorazowego skorzystania z toalety to 1 złoty. Oprócz standardowych toalet dostępną będą także dodatkowe toalety przenośne ustawione w pobliżu namiotów piwnych.


Bilety


Ostatnim dniem, w którym będzie można zakupić bilet standardowy w cenie 165 złotych, golden ticket w cenie 280 złotych i deluxe ticket w cenie 490 złotych to niedziela, 22 października. Od poniedziałku 23-ego października, Wortal FTB.pl rozpocznie przyjmowanie bezpłatnych rezerwacji w wyższej cenie (bilet standardowy 170 złotych, golden ticket 300 złotych, deluxe ticket 510 złotych).


Bezpłatnie zarezerwowane bilety będzie można opłacić i odebrać w dniu imprezy przed głównym wejściem do Hali Ludowej w punkcie oznaczonym logiem FTB.pl w godzinach od 16:00 – 23:00.


Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zakupione w formie biletów elektronicznych (golden ticket, deluxe ticket a także część biletów w cenie 159 złotych oraz wszystkie w cenie 165 złotych) będzie również można odebrać w w/w punkcie po okazaniu wydrukowanego biletu elektronicznego oraz dowolnego dowodu tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna).


Uwaga! Uprzejmie prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówionych biletów standardowych w cenie 159 i 165 złotych oraz golden i deluxe ticket. Ostateczny termin płatności to wtorek 24 października. Wpłaty za bilety z kolejnych dni mogą nie zdążyć dotrzeć do nas do piątku i wówczas nie będziemy mogli zrealizować zamówień.


Jeżeli kupiłeś/aś bilety na Sensation White i nadal ich nie otrzymałeś/aś prosimy o pilny kontakt mailowy na adres: [email protected] lub [email protected]. W mailu prosimy przesłać numer zamówienia, pełny adres wysyłki biletów oraz informację na temat tego gdzie i kiedy zostało opłacone zamówienie.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie opłacone bilety, które nie dotarły na czas będzie można odebrać w dniu imprezy w punkcie FTB.pl zlokalizowanym przed głównym wejściem do Hali Ludowej w godzinach od 16:00 – 23:00. W takim przypadku należy okazać dowód tożsamości oraz potwierdzenie mailowe wysłane przez serwis FTB.pl po opłaceniu biletów lub dowód wpłaty / przelewu.

Serdecznie zapraszamy na Sensation White Polska!


 


UPDATE 25/10/2006


Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia z produkcji Main Stage Sensation White Polska:

 


Dodatkowo publikujemy aktualny plan Hali Ludowej:Już wkrótce kolejne zdjęcia.


OFICJALNY FILMOWY REPORTAŻ Z WROCŁAWSKIEJ HALI LUDOWEJ!


FTB film STUDIO (FTBFS) w porozumieniu z agencją ESSENCE MUSIC oraz ID&T pragnie zaprezentować po raz pierwszy materiał filmowy z przygotowań do najbardziej prestiżowej imprezy klubowej na świecie – Sensation White. Tylko my uzyskalśmy zgodę na rejestrację i publikację WYJĄTKOWEGO materiału filmowego z wrocławskiej Hali Ludowej. Materiał zarejestrowano w dniach 24 i 26 października br.


Produkcja: FTB FILM STUDIO
Zdjęcia,montaż,realizacja: Roman (COMPOD) Majewski, Maciej Janiszewski 
Muzyka: Armin van Buuren – Serenity

Czas trwania: 03:10
Rozdzielczość: 540 x 280
Kodek video: XViD
Kodek audio: MP3 Full Stereo
Objętość: 27 MB
Typ: Reportaż / Teledysk


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →