News

Sensation Black 2007 online

Miło nam poinformować iż uruchomiona została strona internetowa tegorocznej edycji imprezy Sensation Black organizowanej przez agencję ID&T. Oczywiście cała utrzymana jest w czerni i przedstawia sobą niesamowity klimat. Niestety do płynnego oglądania wymaga dość szybkiego łącza internetowego.


Trochę historii


Dokładnie 7 lipca 2001 roku odbyła się pierwsza w historii impreza Sensation White. Zakończyła się ona wielkim sukcesem dla organizatorów i dlatego też postanowiono skupić się nad jej rozwojem. Rok później zdecydowano się zrobić dwie edycje Sensation – znaną klubowiczom edycję białą (White) oraz nową, czarną (Black). Podział ten został stworzony po to aby w znaczący sposób odróżnić style muzyczne pojawiające się na poszczególnych edycjach i ukierunkować klubowiczów na wybór odpowiedniej dla nich. Fani dobrego trance kierowali zatem swe kroki do Amsterdam Arena na impreze Sensation White, natomiast zwolennicy mocniejszych klimatów hardtrance, hardstyle i hardcore bawili się podczas Sensation Black. Obie edycje imprezy odbywają się po dziś dzień każdego roku gromadząc w Amsterdam Arena ponad 40.000 fanów z całego świata.


Czasy teraźniejsze


Najnowsza edycja Sensation Black odbędzie się dokładnie 14 lipca br. oczywiście w Asterdam Arena. Za konsoletą tego wieczora pojawią się: Scot Project, Luna, Dana, Black Identity (live), Zany, Vince
Outblast & Promo, Angerfist (live)
oraz MC Ruffian. Podczas ponad 9-godzinnej imprezy nie zabraknie atrakcji, które są nieodzownym elementem tego spektakularnego wydarzenia.


Agencja ID&T w związku ze zbliżającą się imprezą Sensation Black zaprezentowała oficjalną stronę internetową imprezy, która swoim mrocznym klimatem w bardzo specyficzny sposób przekazuje informacje dot. eventu. Wiele animacji i sekwencji video sprawia, iż całość przybiera formę opowieści, której możemy stać się bohaterami. Taka forma przekazu informacji trafia do młodego człowieka i zapewne cel jaki przyświecał twórcom strony został osiągnięty. Niestety taka potężna dawka treści multimedialnych wymaga odpowiedniego łącza internetowego a z tym w naszym kraju jest jeszcze dość słabo dlatego też użytkownicy wolniejszych rozwiązań intrenetowych muszą uzbroić się w cierpliwość podzas przeglądania strony.


Do dodatkowych ciekawostek należy zapewne fakt, iż na stronie imprezy znalazły się profesjonalne zdjęcia oraz filmy z MAGAMIXem z lat ubiegłych (2005 i 2006) Ten smakowity kąsek powinien wielu zachęcić do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej tegorocznej imprezy Sensation Black 2007. Link znajduje się w załącznikach poniżej.


Tekst: Roman COMPOD Majewski


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →