News

Sebastian Ingrosso wydał nowy remiks! Posłuchaj 'Let You Go’ Diplo w nowej wersji

Najnowszy remiks stworzony przez Sebastiana Ingrosso i Desembra jest już dostępny! Tym razem na warsztat wzięli utwór od Diplo. Sprawdź jak brzmi nowa wersja tego utworu! 


House’owy remix idealny na imprezę

Na początku roku mieliśmy okazję sprawdzać nowy album od Diplo. Co ciekawe sam album nazywa się tak samo jak jego twórca czyli poprostu Diplo. I choć producent znany jest z tworzenia przeróżnych gatunków muzycznych to tym razem skupił się na typowo house’owym brzmieniu. Na liście utworów zawierających się na nim znajdowała się produkcja zatytuowana Let You Go. Została stworzona wspólnie z młodą i pnącą się w górę DJ’ką TSHA oraz z Kaaren Lomax. Pamiętacie ten utwór?
Album przyjął się bardzo dobrze, a dwa utwory znalazły się nawet na oficjalnej trackliście do gry F1 2022. Naturalnie po wydaniu przez tak dużą gwiazdę nowych utworów w sieci pojawia się wiele remiksów. Ostatnio na swoim instagramie jeden z najpopularniejszych producentów należący do najpopularniejszego trio na świecie zapowiedział wydanie swojej wersji Let You Go. Mowa oczywiście o Sebastianie Ingrosso, czyli jednym z trzech członków Swedish House Mafii. Premierę zaplanowano na właśnie dzisiaj i oto jest!

Remiks utrzymany w klimacie muzyki house. Ingrosso stworzył go wspólnie z Desembra i szczerze mówiąc brzmi na prawdę bardzo dobrze. Warto wspomnieć, że Desembra miał okazję współpracować już wcześniej z Ingrosso za sprawą utworu Swedish House Mafii i The Weekend zatytuowanego Moth To A Flame. Utwór zyskał bardzo duży rozgłos co za tym idzie wzrost popularności producenta ze Szwecji. Jak wam siada nowy remix od Sebastiana Ingrosso i Desembra? Czy nada się na najbliższą imprezę? Sprawdzajcie go poniżej!

Posłuchaj Let You Go w remiksie Sebastiana Ingrosso i Desembry

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →