News

Sebastian Ingrosso i Steve Angello reaktywowali projekt z 2005 roku. Posłuchajmy „Let You Do This!”

Początki ich wspólnego aliasu o nazwie Buy Now! sięgają roku 2005 jeszcze na kilka lat przed założeniem słynnej Swedish House Mafii. Po siedemnastu latach w końcu przyszedł czas na reaktywację dawnego projektu w ramach najnowszego wydania z dobrym przyjacielem grupy, czyli Salvatorem Ganaccim. Jakie tajemnice skrywa przed nami Let You Do This i jak się w ogóle prezentuje? Przekonajmy się! 


Wszystkie projekty Ingrosso i Angello

Oprócz swoich głównych aliasów dwójka Szwedów znacznie ściślej pracowała nad swoimi wspólnymi produkcjami. W sumie Sebastian i Steve pracowali nad sześcioma aliasami, nie wliczając w to SHM. Ich poboczne aliasy nazywały się: Fireflies, General Moders, Mode Hookers, Outfunk, The Sinners oraz oczywiście Buy Now!. Funkcjonowały one na przestrzeni lat 2001-2006, a projekt, o którym dzisiaj mowa, zyskał rozpoznawalność w 2005!

Ingrosso i Angello wydali jako Buy Now! w 2005 roku tylko dwie produkcje, o nazwie For Sale oraz Body Crash. Inni artyści jednak nie zapomnieli o epizodzie dwójki Szwedów i remiksowaniem tych tracków zajęli się np. KAAZE, Laidback Luke czy Dirty South. Warto wspomnieć, że w planach był też numer o nazwie Sold, który miał zostać zaprezentowany jako zwieńczenie projektu. Mamy rok 2022 i wygląda na to, że Buy Now! chociaż na chwilę wróciło do łask i kto wie? Może to nie tylko jednorazowe odrodzenie? Sprawdźmy teraz, jak prezentuje się najnowsze wydanie Ganacciego, Ingrosso i Angello, czyli Let You Do This!

Tak siedemnaście lat temu brzmiał duet Sebastian Ingrosso & Steve Angello!

Udany powrót po 17 latach

Pierwotna wersja Let You Do This pojawiła się w Internecie już ponad trzy lata temu za pośrednictwem social mediów Sebastiana Ingrosso. Przez dłuższy czas o projekcie nie słyszeliśmy nic nowego i pod koniec 2021 roku usłyszeliśmy go podczas występu b2b Szweda oraz Salvatore’a Ganacciego. Minęło kilka miesięcy, zanim zaczęto go na stałe promować za sprawą innych DJ-ów. Do tego grona należeli np. Don Diablo, Oliver Heldens czy Martin Garrix.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała ostateczna odsłona utworu Let You Do This, na której pojawili się oczywiście Ingrosso, Angello oraz Ganacci. Jest to pierwszy znak życia projektu Buy Now! od ponad siedemnastu lat. I to jaki! Jest to bardzo przyjemny house’owy track, który zgrabnie wykorzystuje sample wokalne, idealnie wplatając je w melodię utworu. Słychać tutaj wkład pracy wszystkich trzech producentów, a klimat ten sprawia, jakby powróciły najlepsze lata twórców Swedish House Mafii. Wydanie tejże produkcji było nie lada zaskoczeniem, ale za to jakże pozytywnym!

Tak prezentuje się najnowszy numer Salvatore Ganacciego i duetu Buy Now!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →