Recenzje

Schulz z Corstenem na szczytach list. Zasłużenie?

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej wersji kultowego tracka „Loops & Things” Jens, autorstwa dwójki bardzo lubianych w Polsce producentów – Markusa Schulza i Ferry’ego Corstena. Część z Was była tym projektem zachwycona, inni kręcili nosem.  

Teraz nareszcie doszło do oficjalnej premiery tego tracka, który jak się można było spodziewać zebrał bardzo skrajne opinie wśród fanów trancowych brzmień. „Loops & Things” to klasyczny numer z 1993 roku, który odświeżany był już wiele razy, nigdy jednak nie przez tak głośne nazwiska, i to dwa od razu.

Nowa wersja klasyka oczywiście okupuje pierwsze miejsca trancowych list przebojów i prawdopodobnie to jeszcze jakiś czas potrwa, w końcu mamy dziś deficyt aż tak chwytliwych i charakterystycznych melodii. Jednak dominuje opinia, że po dwóch takich postaciach można by oczekiwać więcej i że potencjał klasyka nie został tu wykorzystany. Co myślicie o „Loops & Things 2012”? Dobra robota czy jednak nie?  Jak wiadomo odświeżanie klasyków to trudna sprawa, czy Schulz z Corstenem dali radę?

Markus Schulz vs Ferry Corsten – Loops & Tings (Extended Mix)
Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →