News

Schulz z Corstenem, Arnejem i nie tylko

Wygląda na to, że na pierwsze miesiące 2012 roku Markus Schulz zaplanował sobie zorganizowanie kilku interesujących kolaboracji z kilkoma interesującymi artystami. Część z nich to stali współpracownicy jego wytwórni Coldharbour Recordings, część to goście spoza.

Niektórych jeszcze nie słyszeliśmy, ale wiadomo, że się zbliżają. To między innymi numery stworzone wspólne z Mr. Pitem i KhoMha. Fani trance’u dużo sobie po nich obiecują, w końcu mówimy o jednych z najciekawszych postaci wśród młodych gwiazd gatunku. Niedawno swoją premierę miał też numer z Dennisem Sheperdem, który nazywa się „Go” – to mocna, nowoczesna i wybitnie imprezowa propozycja, którą na pewno usłyszymy na żywo 6 czerwca w Poznaniu.

Markus Schulz & Dennis Sheperd – Go! (Original Mix)

Kolejne dwa kawałki to rzeczy stworzone z kolejno Arnejem i Ferrym Corstenem. Ten ostatni track mamy szansę w najbliższym czasie posłuchać na żywo aż dwukrotnie – najpierw na imprezie Ferry’ego  Gdańsku w secie Corstena, potem na evencie Planety w Poznaniu w secie Schulza. To przeróbka starego przeboju Jens „Loops & Things”, którego najsławniejszą wersję stworzył wiele lat temu Marco V. Teraz wzięli się za to dwaj weterani, jak im wyszło? I jak Wam podoba się kolaboracja z Arnejem? Brzmi, jakby to był numer z KhoMhą…

Markus Schulz & Arnej – Karbon [WORLD PREMIERE]
Markus Schulz & Ferry Corsten – Loops & Tings – Exclusive PreviewPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →