Recenzje

Sander vs. Laidback Luke vs. A-Trak

„Who’s Wearing The Cap” większość z Was już pewnie słyszała przy okazji premiery ostatniego albumu Sandera van Doorna „Eleve11”. Teraz to nagranie ukazuje się oficjalnie jako singel, więc mamy okazję raz jeszcze przyjrzeć mu się z bliska.

Sander kiedyś był mocno trancowy, Laidback kiedyś był mocno electro-housowy, ale czasy się zmieniły i obaj zbliżyli się do siebie muzycznie. Taka kolaboracja więc nikogo już dziś nie dziwi. Pytanie jednak czy wyniknęło z niej coś niesamowitego, powalającego, świeżego, albo choćby dobrego? Energii nie można tu odmówić, parkietowego potencjału jest tu dużo, choć zabrakło elementu zaskoczenia. Ciśnie się na usta myśl, że połączenie potencjału tych panów powinno przynieść coś więcej.

Z drugiej strony słowa dezaprobaty wynikają pewnie głównie z faktu, że podobne brzmienia otaczają nas od jakiegoś czasu z wszystkich stron. Gdyby ten numer ukazał się 3-5 lat temu prawdopodobnie nikt by nie marudził. Chcecie czegoś innego i niespodziewanego? Posłuchajcie zapowiedzi remiksu A-Traka, połowy duetu Duck Sauce, który poprzestawiał temat z oryginału, a przy okazji uzbroił wszystko w zakręcony electro beat ze świetnym basem!

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →