News

Sander van Doorn w październiku we Wrocławiu! Szczegóły koncertu

Trzeba przyznać, że październik w naszym kraju przesiąknął już EDM-owi imprezami. Trancemission, dwie Euforie Dźwięku czy występy takich gwiazd jak Timmy Trumpet albo Swedish House Mafia mówią same za siebie, a do grupy takowych eventów niedawno dołączył kolejny. Sander van Doorn pojawi się w Polsce już niedługo, a na pytania dotyczące lokalizacji i innych ważnych aspektów odpowiemy właśnie w tym artykule!


Sander van Doorn jako ważna postać w EDM-ie

Ten holenderski producent to jedna z najważniejszych postaci nowoczesnej muzyki elektronicznej, jeśli chodzi o złote lata gatunku. W swojej karierze zaprezentował nie lada hity, czyli np. superwspółpracę pt. Gold Skies, gdzie oprócz niego znaleźli się jeszcze Martin Garrix oraz kanadyjski duet DVBBS. Warto wspomnieć też o jego wydaniu z 2020 roku pt. Feels Like Summer, które na YouTubie zebrało w sumie ponad 16 milionów wyświetleń.

W swojej karierze pracował z takimi gwiazdami jak Oliver Heldens, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy kilkukrotnie z zespołem Firebeatz. Szeroką rozpoznawalność osiągnęła również wersja Martina Garrixa do piosenki Sandera pt. Project T. 43-letni Holender jest również autorem trzech albumów studyjnych, a w jednym z nich ukazał się jako Purple Haze, w trance’owym wcieleniu.

Warto również dodać, że holenderski producent założył w 2007 roku swoją własną wytwórnię o nazwie DOORN Records. Funkcjonuje ona po dziś dzień, a wydawali tam artyści pokroju Floriana Picasso, Maora Leviego czy włoskiego przedstawiciela EDM-u o pseudonimie ASCO. Co zaprezentuje nam Sander podczas swojego kolejnego występu w Polsce? Czy usłyszymy jego hity z głównego aliasu, a może postara się zaimplementować projekty z Purple Haze? Przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj jednego z ostatnich hitów Sander van Doorna!

Holender pojawi się w znanym klubie

Przypomniałem Wam trochę o postaci Sandera van Doorna, a teraz przejdźmy do konkretów! Holenderska gwiazda muzyki elektronicznej zagra kolejny koncert w Polsce, a dokładniej we Wrocławiu w lokalu Studio P7 The Next Level przy ul. Szewskiej 3A. Jego występ zaplanowany został na 14 października i będzie kolejną tego typu imprezą w tym klubie. Jak sami organizatorzy przyznali – wcześniejsza obecność Markusa Schulza w P7 pokazała, że na takie imprezy czekają Polacy. Nadchodzący koncert Holendra jest kontynuacją przygód wrocławskiej dyskoteki, bo przypomnijmy, że pojawiali się tam tacy goście jak np. KOROLOVA, duet VIZE czy zespół SHOUSE!

Co wiemy na temat wejściówek na tę imprezę? Dostępne są one za pośrednictwem strony Biletomat.pl, na której znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o evencie. Aktualnie w sprzedaży jest dostępna druga pula karnetów w cenie 40 złotych. Radzę się śpieszyć, bo Sander pojawia się w Polsce tylko raz na jakiś czas, a pierwszy rzut biletów wyprzedał się w try miga. Nie zwlekaj i zaopatrz się w wejściówkę już teraz!

Sander van Doorn wystąpi w Studiu P7 we Wrocławiu już za miesiąc!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →