News

Ruszyła oficjalna strona imprezy Qlimax

Qlimax zbliża się wielkimi krokami dlatego też, agencja Q-Dance – organizator imprezy – coraz bardziej promuje to wydarzenie. Kilka dni temu uruchomiona została oficjalna strona internetowa prezentująca tegorczną edycję imprezy Qlimax. Całość wykonano w technologii flash co z jednej strony sprawia niesamowite wrażenie, z drugiej jednak do płynnego oglądania strony wymaga szybszego łącza. Dla użytkowników wolniejszych łącz jest to dość kłopotliwa sytuacja.


Impreza Qlimax ma już swoją długą historię. Chociaż oficjalnie – czyli w obecnej formie – ruszyła w roku 2002 ma za sobą już ponad dzisięcioletnią tradycję. W drugiej połowie lat 90-tych Qlimax odbywał się jako impreza otwarta zrzeszająca ówczesnych fanatyków i miłośników stylu rave i wczesnych odmian obecnego harstyle’u. Był to dla nich synonim dobrej zabawy co owocowało coraz to większą frekwencją na kolejnych edycjach imprezy. To z kolei sprawiło, że ludzie z Q-Dance postanowili przekształcić nieco formę Qlimax’a dodając do niej  bardzo istotny element a mianowicie światowego pokroju gwiazdy muzyki ze szczególnym naciskiem na reprezentantów gatunku hardstyle, hadrcore i hardtrance. Tym sposobem Qlimax zyskał sobie miano eventu a podczas odbywających się już od wielu lat imprezach z tego cyklu na scenie zaprezentowało się wiele gwiazd.


Tegoroczy lineup imprezy wraz z wszystkimi niezbędnymi informacjami znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Tam również można obejrzeć trailer zapowiadający imprezę. Strona internetowa wykonana jest bardzo starannie ale jak już wspomnieliśmy wymaga szybkiego łącza aby poruszać się po niej płynnie. Warto jednak poczekać nawet dłuższą chwilę aby w pełni zagłębić się w jej tajniki.


Qlimax 2006 odbędzie się 25 listopada 2006 r. w holenderskim Arnhem.


Tekst: Roman COMPOD Majewski


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →