News

Rain 2004 – Singiel w Tłoczni!

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich fanów grupy Hyperavers. Opisywany już na naszych łamach singiel RAIN właśnie w tym tygodniu znajdzie się w tłoczni. Oficjalna premiera wydania singla ustalona jest na 14 Lutego 2004 roku i termin ten nie powinien ulec jakiejkolwiek zmianie. A warto na ten krążak zaczekać, ponieważ jest on po brzegi wypełniony dobrą muzyką i możecie się spodziewać ponad 60 minut odlotowej jazdy. Jest to niewątpliwie jeden (jak nie jedyny) z najdłuższych singli jaki słyszałem a dodatkowy fakt, że znajduje się tam także track z Teledyskiem sprawia, iż krążek ten nie ma sobie równych. Wortal Muzyki Klubowej ftb.pl jako pierwszy w sieci Internet ma zaszczyt zaprezentować oficjalny cover singla i przedstawić oficjalną tracklistę produkcji.1. Video Version
2. Extended
3. Club Mix
4. Trinity rmx
5. DJ Arti rmx
6. Mayflower rmx
7. DJ Mati rmx
8. C-Bool rmx
9. Paul Vangee rmx
10. BasseBeats rmx
11. Imago rmx
12. Teledysk (DivX)


Utwór Rain powstał już ponad rok temu i od razu zdobył sobie bardzo duże grono zwolenników – utworem tym także zainteresowały się niemieckie firmy fonograficzne, jednakże grupa Hyperavers – wtedy jeszcze Project Stigma nie zdecydowała się sprzedać tak dobrego kawałka niemieckim producentom, bynajmniej nie na takich warunkach jakie oni ustalili. Pertraktacje trwały bardzo długo lecz niestety nie udało się dojść do porozumienia a czas płynął nieubłaganie. Pod koniec 2003 roku utwór Rain całkowicie został „odebrany” z rąk niemieckich producentów i zaczęły się prace nad wydaniem singla w Polsce poprzez Stigma Records.


Wortal Muzyki Klubowej ftb.pl jest wyłącznym patronem internetowym Singla RAIN. Już niebawem przedstawimy Wam fragmenty muzyczne, zawartych na płycie utworów i dzięki uprzejmości grupy Hyperavers będziemy dla Was mieli Przedpremierowe Sztuki Singla, które rozlosujemy spośród was… Bądźcie zatem czujni!.


Teledysk Rain 2004 możecie obejrzeć na na naszych łamach –TUTAJ 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →