News

Pryda i pierwsza w historii poczwórna epka!

Jeszcze trochę więcej niż pół miesiąca i wreszcie doczekamy się właściwego spotkania z Erikiem Prydzem na polskiej ziemi. W odpowiednich okolicznościach, z właściwą oprawą i prawidłowo nastawioną publicznością – jego wyjątkowa muzyka w połączeniu z dostojnym klasztorem Cystersów i multimedialnym show przygotowanym przez agencję Soundtrade na pewno będzie dla wszystkich uczestników wielkim przeżyciem.

W oczekiwaniu na tegoroczne Electrocity zdążymy jeszcze dostać od Erica wyjątkową niespodziankę. To nietypowa, zważywszy na jego dotychczasowy katalog, epka wydana pod aliasem Pryda w labelu Pryda. Nietypowa, bo zawierająca aż cztery kawałki. Część tego materiału Eric odkrywał już w swoich setach, teraz możemy ich posłuchać oficjalnie, na razie we fragmentach.

Na dobry początek pozytywna, zawierająca krótki, charakterystyczny sampel wokalny „Mija”, następnie nieco mroczny i motoryczny, electro-techniczny „Origins”, potem głębszy, klimatyczny „Backdraft”, a na zakończenie kuzyn sławnego „Pjanoo”, czyli najbardziej przebojowy z całego zestawu, przywołujący świetny set z UMF 2014 „Axis”.  

Premiera wydawnictwa po kolejnym weekendzie – 4 sierpnia. Jak Wam się podoba ten materiał?
Który numer najbardziej Wam odpowiada?

Pryda – Mija (Out 4th August) by Eric Prydz Official

Pryda – Origins (Out 4th August) by Eric Prydz Official

Pryda – Backdraft (Out 4th August) by Eric Prydz Official

Pryda – Axis (Out 4th August) by Eric Prydz Official

Eric Prydz będzie headlinerem tegorocznego Electrocity, więcej o imprezie:

http://www.ftb.pl/electrocity-9_impreza_99813.htm

Bilety możecie kupić tutaj:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/99813/electrocity-9.htm
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →